Aktuálně: 5 145 inzerátů172 504 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Bojová plemena

anonymní (neregistrovaný) 06.05.2008, 15:29:03 xxx.xxx.206.144
Zrovna jsem si říkal dnes, když jsem četl návrh zákona o bojových psech, jestli by mi ten politik, který se tím snaží zviditelnit, udělal operaci srdce. Myslím, že by na to odvětil, že to neumí. Pak bych se ho zeptal, proč tedy rozhoduje o něčem, o čem nic neví. Jestli má psa, rád bych s jeho dospělým psem vyzkoušel, jestli ho poslouchá tak, jako moje štěně nevychovatelného Am. Pitbullterriera. Slyšel jsem super příklad. Jestli je chtějí zakázat, protože pokousali člověka, at zakážou i auta, protože daleko víc aut porazí dítě než psů, které je porazí. Lidé, kteří říkají něco o nevychovatelnosti "bojových plemen", o jejich vrozené agresi (dítě mávne rukou a pes mu jí ukousne), by si měli nejdříve něco o tom zjistit a přečíst. Setkal jsem se s tím i ve svém blízkém okolí.
Jestli ten zákon prosadí, stane se z mého psa nečistokrevný vořech během jednoho dne a úřadům budu s klidným svědomím tvrdit, že to je kříženec jezevčíka. Nemůžou mi to vyvrátit, protože pit nemá uznaný vzhled a není to ani uznané plemeno FCI... No snad to dopadne dobře. Rád podepíšu petici nebo půjdu demonstrovat. Počítejte se mnou
Obrázek
adell (neregistrovaný) 14.05.2008, 23:42:45 xxx.xxx.114.100
Ja bych nezekla ze kazdy bull je zli jde jen oto jak se mu venujete ja mam taky jednoho sice krizence sakitou ale ma povahu obou dvou,on je na lidi uplne suprovi ma lidi rad a to mu muzete delat co chcete,i nase mala 2 leta holcicka snim dela co chce ale ma sve mouchy,nema moc rad psi,ale na cloveka by nikdy nzautocil!!!!!!!!!
Obrázek
CS DR (neregistrovaný) 09.12.2008, 13:30:18 xxx.xxx.111.178
Bojová plemena = plemena používáná ke psím zápasům.Tato plemena byla cíleně šlechtěna pro zabití protivníka v ringu. Chybí jím běžné sociální chování, které je běžné u ostatních plemen, tzn. při souboji pes vs pes nechat poraženého být. PITBULL,AMSTAFF,BULLTERIER.
Karča
Karča (5 příspěvků) 15.02.2009, 11:46:29 xxx.xxx.97.41
Lidem, kteří řeknou, že bull terriér či staff, argentinka, pitt atd. je bojové plemeno ybch urvala hlavu. Tihle lidi tomu nerozumí. Já sama znám spoustu těhle "bojových psů" jsou to věrní a milý kamarádi. jediný problém můžou být snad zdravotní problémy kvůli šlechtění, ale když tyhle psy neznáte nebo znáte ejdnoho, který ej uržen na ilegální psí zápasy tak se nedivím vašim názorům, ale největší demence je zákaz cování tzěchto psů. Tihle psi dělají caniesteraphii chodí do domovů důchodců i k dětem. Jsou ot úžasní psi. Myslím, že takový moskevský strážní pes, který není dobře vychován vám může ublížit více. Pokud psa nevyprovokujete nebo neděláte něco jeho smečce a pes je vychovaný nic vám neudělá. Je to úplně normální pes. A vy co si myslíte, že jsou to zabijáci... je mi vás líto, protože poznat lásku a oddanost těchto psů je štěstí an celej život. Já nevlastním žádného z těchto psů, ale už delší dobu chci bullíka, ale protože se mu chci plně věnovat. Musím počkat až dokončím studium.
Obrázek
Monika Špinlerová (neregistrovaný) 09.06.2009, 12:11:04 xxx.xxx.122.208
Máme doma Amerického staforda je mu 15 měsíců a je nelepší kamarád nasich dětí. Lidé kteří toto plemeno odsuzují zjevně o psech vůbec nic nevědí všem bych doporučila přečíst si knihu o tomto plemeni.Takhle to dopadá když necháte takzvané bojové plemeno s dětmi bez dohledu.
Obrázek
Ivana (neregistrovaný) 08.12.2009, 07:00:32 xxx.xxx.139.185
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli je amstaf vhodný k malým dětem,chtěli by jsme si ho s přítelem koupit ale máme trošku menší pochyby že by k dětem nebyl příliš vhodný..nemám s temito plemeny zkušenosti a proto bych se chtěla zeptat na váš názor...děkuji Ivana P. Olomoucký kraj
AdelaAdela
AdelaAdela (2 příspěvků) 08.12.2009, 12:09:44 xxx.xxx.157.250
Ahoj, jsem tu poprvé, a jsou tu super témata. Mám stafordku, což je také bojové plemeno. Fakt je, že když vycení zuby a začne štěkat, je jako pes Baskervillský, ale jinak neznám laskější a oddanější plemeno. Hlavně jsou tito psi "vítací". Úplně každý se rád vítá.
Jo, ještě vám všem doporučuji stránky www. XPETS.cz. Chodím tam často, jsou přehledné a jetam také spousta zajímavostí. Tak se zatím mějte Adela
Katerine
Katerine (4 příspěvků) 11.04.2010, 12:51:43 xxx.xxx.217.135
Ahoj ja mám staffbulla a viem aké to je, ked idete na prechádzku a ľudia Vás zastavia alebo už majú nejakú pripomienku-,,ach bože nepokúšema ten škaredý pes?Vyzerá dosť hrozivo!"Pri takýchto ľudí síce chytám infarkty, ale snažím sa im to trochu objasniť aké sú to jedinečné psy. Povesť tíchto psov je zlá ale naozajdstný obdivovatel alebo fanda či chovateľ týchto psov vie naozajstnú pravdu. Tieto psy sú nesmierne oddané a milujúce svojmu pánovi a rodine. Majú v sebe ohen, energiu a vysoký temperament. Média často rozširujú, čo nemajú a to je aj v tomto prípade. Ked som si pozerala agresívnosť plemien a največší počet napadnutí psa na človeka- rebríček bol takýto:
1.čivava, jazvečík
2.nemecký ovčiak
3.kokre
4.bojové plemená
To štvrté miesto je príčinou toho, že tieto psy vlastnia aj taký ľudia, ktorý ho majú ako image, chcú sa s ním pochváliť akého majú svalnáča predvedú ho kamošom a potom ho zatvoria do vytrínky alebo do kotca 1x1m a takýto pes s temperamentom sa môže zblázniť alebo si vyzúriť svoju energiu na niekom inom.(sama poznám takých ľudí no sú nenapravitelný).
ludia si myslia, že ludí napádajú len tieto psy.(mnoho ludí s ktorými som sa rozprávala o psoch a prekocili sme na temu boj.plem.psov ich odsudili jedným škrtom)Pritom človeka napadne aj retríver(bol aj taký prípad a ludia vyvrátili). Takže VžDY je chyba v majiteľovi a NIKDY v psovi. Aký pán, taký pes.Pes sa nezkazí sám, ale skazí ho človek.
Jan Smrčiak (neregistrovaný) 07.11.2010, 16:36:21 xxx.xxx.42.100
no jezevčík je celkově klidný, ale výte my sme si pořídíly velkého psa( fenu) a když hárala jezevčík byl jak smyslu zbavený když sem ho od ní odtrhával dost ošklivě mě kousnul do ruky tak že bych ani neřekl že jezevčík dokáže takhle kousnout. Jinak jezevčík je vylice vyrovnaný a chytrý pes a myslím že když se k němu chováte slušně taky vás jen tak nekousne či jinak nenapadne.
michaela (neregistrovaný) 03.09.2011, 14:32:28 xxx.xxx.235.194
Přeju krásný den.Před pár měsíci nám z naší velké zahrady,která se rozprostírá kolem našeho rodinného domku,utekli nadobro naše dvě vlčandy.Měli jsme je moc rádi a proto jsme vylepili inzeráty po okolí a objížděli psí útulky-ovšem bez úspěchu.A protože naše dvě dcery jsou přes týden na internátě a my chodíme s manželem samozřejmě do zaměstnání,rozhodli jsme se na naší polosamotu pořídit nějakého jiného nového pejska.Manžel se zamiloval do rotwajlera a tak netrvalo dlouho a přivezl ho k nám domů.Jenomže přivezl skoro čtyřletého.....aby začal ihned hlídat.Pes pochází sice od hodných a solidních lidí,ovšem naše děti a já se bojíme vystrčit nos z baráku,pokud Nero běhá zrovna venku a není zavřený v kotci.Na manžela si zvykl docela dobře,ale na nás vrčí a já mu prostě nevěřím,neznám ho a mám z něj respekt,přestože se snažím to na sobě nedat znát.Z okna v přízemí mu házím všechny možné psí dobrůtky a mluvím na něj,abych se mu přiblížila.Docela to s ním jde,ale pokud dojde salámek,tak hrozivě vrčí.Prosím Vás poradte nám někdo,kdo tomu rozumí....máme ho sice jen 14 dní,ale bojím se,že jako dospělý bude mít problém nás přijmout.
anonymní (neregistrovaný) 05.01.2013, 17:15:39 xxx.xxx.16.18
S tímto oznacením nesouhlasím..Možná dříve když v minulosti bojovali s býky...Pes bude taký jakého si ho vychováte - např. když jej budete místo hraní mlátit a rvat po nem-agresivní pes , když si sním budete hrát a pěkně se k nemu chovat - bude to nejlepší pes !!! (ale samozrejme se k nemu nesmime chovat jako k milackovi po kterem clovek nikdy nezarval !! potom nebude mít autoritu a bude si myslet ze je "váš pán" a vy musite delat co on poručí :)
thethomis
thethomis (1 příspěvků) 27.01.2013, 16:59:52 xxx.xxx.26.250
Dobrý den, mám doma 2 roční AD, kamarád má ročního Americkeho staforčírského teriera. Dříve sme spolu chodili ven na procházky bez sebemenších konfliktů,loni jsme byli tyden společně na dovolené, asi posledni tři procházky do sebe vždy zajedou a rvou se, dnes kdyby nemeli košík tak by to špatně skončilo. Dokazují si tím vůdcovství? a myslíte, že by tomu pomohlo více společných venčení? (chodíme asi 2krat za měsíc), nebo už se bodou považovat za soka? Děkuji za radu
NILTEBYLINY (neregistrovaný) 11.02.2013, 14:08:07 xxx.xxx.162.10
stuff for make money HERE bank logins (for sale and for cashout), ohter accts like poker etc paypal ebay mb neteller etc cvvs: Usa - 3-6 usd per 1 EU, Asia - 15-17 usd per 1 AU GB- 10-15 usd per 1 СС+VBV code avalible for sale fullz SSN+DOB 6$ Full info for person(full background - Autos,Real property,Relatives etc.) - $25 Driver Licence(MANUAL/Ручной поиск) - 15$ Business Report (FEIN SEARCH) - 35$ Credit report - $30 Employer Info - 15$ Motor Vehicle - 15$ Real Property - 15$ Dumps: USA 25-40 usd per 1 Canada 40-55 usd per 1 EU and World: (101) 100-120 usd per 1 EU and World: (201) 70-90 usd per 1 decode ur wav to tr2 fake id and docks clean plastic skimmers sell botnerts (citadel builds) traffic & loads winlocker injects, ATS Terms of work: - LR (best way, no any min order), wmz, wu (drop fee), mg (drop fee) - Dumps (track2+track1 (sometimes) without pin (dont waste time for talk shit). - Sending stuff withing 24 hours after full payment received (depend how i busy, sometimes at once). - replace time for non checked ccs and dumps - 24h - Dont have min order, but if u use wu or mg drop fee 8% but not less then 50 usd. i use drop service only Support: 610542994 jabber dollarservice@jabber.se mail: dollar_servicenum1@yahoo.com yahoo messenger (dollar_servicenum1)
enuccarse (neregistrovaný) 17.03.2013, 08:17:15 xxx.xxx.230.169
Make $600 Per Day Working Online http://igezojabig261.envy.nu/udq702.html
IndeseedE (neregistrovaný) 11.04.2013, 04:15:51 xxx.xxx.74.91
Отличный сайт хорошие и качественные статьи спс авторам!
IndeseedE (neregistrovaný) 20.04.2013, 20:40:04 xxx.xxx.74.91
Отличный сайт хорошие и качественные статьи спс авторам!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.