Aktuálně: 5 716 inzerátů166 206 diskuzních příspěvků17 630 uživatelů

Korela

garel
garel (2 příspěvků) 01.06.2006, 13:15:32 xxx.xxx.111.1
Dobrý den, chovám doma korelu a poslední dobou, cca měsíc má hodně (!) řídký trus (:-/), dalo by se říct průjem. Chci se zeptat co jí chybí ?? Písek má a zobe, vitamínové doplňky má taky, sépiovou kost má taky... Četl jsem, že se má dávat papouškům stará omítka ... má tedy nedostatek vápna ?? A jak je to s vajíčkem ??? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem
zbynek
zbynek (907 příspěvků) autor webu
06.06.2006, 08:18:50 xxx.xxx.111.1
Zdravím. Pokud má sepiovou kost, tak není omítka nutná. Těžko říct, čím je průjem způsoben. Pokud je korela jinak čilá a nemá příznaky nemoci, nemusí se jednat o nic hrozného a nebezpečného. Při dalších příznacích nemoci doporučuji návštěvu veterináře. Místo vody je dobré dát na pár dnů černý čaj.
anonymní (neregistrovaný) 21.11.2006, 14:45:07 xxx.xxx.0.42
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se množí korely, Dostala jse korelu a má vajíčko. Jak dlouho je nosí a jak dlouho na nich sedí co vše je potřebné... Jak Vůbec k němu přišla
anonymní (neregistrovaný) 21.11.2006, 15:30:56 xxx.xxx.79.58
teda opravdu moc nechapu tvou otazku jak dlouho ho nosi ? Vajicko se vytvori uvnitr tela, vytvari se asi 2 dny a pak je sneseno. Dale jej zahriva samec pres den a samice v noci po dobu 19-21 dni. Kdyz by byla samica sama tak neni vylouceno ze ho nevysedi jenom ona, sance je slusna ale pokud nebyla se samcem ani predtim tak z nej stejne nic nebude
Veronika (neregistrovaný) 23.12.2006, 21:52:50 xxx.xxx.166.63
Dobrý den, předevčírem nám onemocněla korela, včera jsme s ní byli na veterině a doktorka nám řekla, že se asi jedná o zánět žaludku a dala nám antibiotika. Korela nejedla, hodně pila a pořád spala. Dnes ráno byla hodně špatná, neudržela se na bydlu a ani na zemi na nohou, přepadávala nám. Zašli jsme k jinýmu doktorovi, ten jí píchnul dvě injekce, ale bohužel do půl hodiny po tom nám zemřela. Doktor nám zase řekl, že to je asi potravou, že měla asi zrní s plísní. Byla kolem tří let stará. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Rádi bychom věděli co jí bylo a jestli se jí dalo nějak pomoci. Prosím o odpověď na email. Děkuji a přeji krásné Vánoce
Naťa (neregistrovaný) 04.01.2007, 14:16:02 xxx.xxx.60.179
ahoj. mám jednu korelu asi mesiac a chcela by som jej doniesť partnera. Chová niekto 2 korely. Je to náročné alebo je to ako pri jednej? Ďakujem
gaba
gaba (1 příspěvků) 25.02.2007, 20:43:25 xxx.xxx.242.207
Lidičky poraďte mi,mám asi nemocnou korelu.Rozpadává se jí zobáček,jako když se třepí.Co to může být?Snaží se žrát,tak nějak to jde,sepiovou kost má,ale vůbec se mu nelíbí.Je to teda ještě mladý koreláček,necelý rok.Neradi bysme o něho přišli.Poraďte,jeslti můžete.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.