Aktuálně: 5 572 inzerátů168 445 diskuzních příspěvků17 661 uživatelů

Odchov korel

zet (neregistrovaný) 03.04.2007, 17:47:33 xxx.xxx.246.236
Mam dva pary korel. Jeden par este len zecne znasat vajcia, ale ten druhy uz aj zniesol. Su 4 a vyzera to tak ze ani jedno nie je dobre. Samica zniesla prve vajicko a potom na tom sedela iba v noci. Az ked zniesla tretie zacali sediet dobre. teraz tiez sedia dobre, ale ked som ich presvietil, tak nic. Totoje uz jej druhy samec s prvym tiez boli ciste vajicka. Tito sa aj parili a neviem preco to takto je. Samica je aj ochocena. Teraz by som chcel podnu dat jedno andulcie vajicko, aby mala aspon nejake mlade.
Co s nimi moze byt?
Dakujem
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 04.04.2007, 12:24:30 xxx.xxx.183.35
Dobrý den. Viděl jste ptáky pářit se? Je možné, že jste měl dvě samičky. Podle mě zbytečně korely moc rušíte. Nechejte to na přírodě. Je jasné, že nebude sedět hned na prvním vajíčku, protože většina papoušků zasedá, až na druhé snesené vajíčko. Já bych k ni dal samce a nechal to na přírodě a nerušil je.
zet (neregistrovaný) 04.04.2007, 14:56:46 xxx.xxx.25.11
Som si uplne isty, ze je to samec a je minulorocny. Ma jasne zltu hlavu a parit som ich videl. Nemoze to bbyt tym, ze spolu maju prvu znasku?
konema
konema (33 příspěvků) 04.04.2007, 17:01:26 xxx.xxx.156.132
Asi to bude tím, že mají první snůšku. Než jsem já měl první mladé korely, tak myslím, že ze tří snůšek nebylo nic a nyní se mi daří.Chce to jenom počkat....

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.