PŘEROV 14.9

Jaké byly vaše dnešní dojmy z burzy? Můj dojem je dost kvalitních ptáků a velmi mnoho lidí.Než jsme se dostali do objektu, tak jsme asi 35minut popojížději-popotahovali v řadě aut před bránou. Celkový dojem velmi dobrý.
cone cone 1412 příspěvků
Takovéto kolony a fronty před kasou si nepamatuje že by někdy byly. Burza super, koupila a prodala sem co sem chtěla
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý večer, my jsme uvízli v koloně přes hodinu, docela mě mrzelo, že jsem tam nemohl být už od šesté hodiny. Jel jsem si pro předem domluvené pyrury rudohlavé.Jsou naprosto úžasné, takže velká spokojenost. Jinak velký výběr ptáků.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Já jsem také " konečně " dopároval svoji samici gulielmi ročnim čenokřídým samcem ,s certifikátem o pohlaví, za dobrou cenu,takže také zavládla na chvíli spokojenost. Obdivoval jsem také velmi zdařilou samici senegala, dokrmený odchov, a nyní mi je líto že nejela domů se mnou.
neregistrovaný cone neregistrovaný
Tak to blahopřeju, já jsem konžské v hale nezahlédl. Bylo to hektické, neměl jsem ani čas se nějak více rozhlédat. Ale venku měl pán mladou páru za třicetpět tisíc. Ptáci se mě moc nelíbili.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Já to měl také dopředu domluvené. Těch konžských venku jsem si nevšiml, škoda. Jinak z velkých papoušků byli kakadu růžoví, amazonci modrohlaví, černotemenní a šupinkoví, ara maracána, amazoňané venezuelští, modročelí,kubánští, zelenolící, panamští, žlutokrcí,žlutolící, velmi šlušně žaků, senegalců /již od 4tisíc/kolem 15ti, více kusů majeráků-samí samci /6 až 8tis./a velké množství i větší výběr druhů drobotiny. Austrálie zastoupena tradičně a pokud můžu posoudit, bylo z čeho vybírat. Ještě bych zapomněl na agapornisy taranta, k mání byly i samotné samice, sice menší, ale v dobré kondici.Aymary šedoprsé ani citronové jsem nezahlédl. Z nepapouškovitých jěště dva druhy leskoptví/ tříbarvé a jedna královská /, více timálií v dobré kondici.
neregistrovaný cone neregistrovaný
Tak to mě taky překvapilo velké množství a rozmanitost nabízených druhů, ale nemohu opomenout to množství nabízených patagonců, tolik jsem jich na burze nepotkal za celý rok co na téhle, připadalo mi, jakoby skončila nějaká patagománie. Jinak taky spokojenost s touhle burzou, až na tu kolonu před branou.
SMOGI SMOGI 28 příspěvků
ještě nelze opomenout velký výběr mutačních mnichů, kteří nebyli moc nna burzách předtím vidět.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
ja jsem s tuto burzou velmi spokojen koupil sem si tam od jednoho známeho co sem měl domluveného samce rozeli penant mutace červena skořice.Sice až na ty velke fronty před vchodem tato burza se mi líbila byl tam velký výběr ptaků pane cone máte pravdu vyděl sem tam jednoho známeho co tam prodával mladé papoušky konžské a byli to krásné kusy.
neregistrovaný kadlčík z. neregistrovaný
Hold si na ty kolony budeme muset zvyknout. Všude kde je velká koncentrace lidí dochází zákonitě také ke tvorbě kolon a front.

P.S. Ti co nikdy nebyly ve Zwolle tak asi neví co je to kolona! Tam jsme stáli skoro hodinu a půl! Naštěstí jsem měl s sebou přenosnou rybářskou židličku takže to zas tak hrozné nebylo :-)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
To je totiž začarovaný kruh. Chceme mít hodně ptáků na výběr a velkou burzu, kterou stojí zato shlédnout a navštívit, ale na druhé straně nejsme nadšeni z případných prostojů při čekání ve frontách na vstup. Další nedostatek ze strany návštěvníků je vstupné, ne každý má nachystaných 30kč nebo 50 či 100kč. Pokud musí pořadatelé několikrát za sebou vydávat z 500 nebo tisícikoruny, trvá to samozřejmě déle. Handrkování ohledně veterinárního potvrzení také na rychlosti odbavení nepřispívá. Ale i přesto DÍKY za přerovskou burzu!
neregistrovaný cone neregistrovaný
No ja som bol V Prerove na burze prvy krat, ale ze by som z nej bol nejaky nadseny nemozem povedat. Vtakov bolo sice dost, ale ludi este viac, nedalo sa najst miesto na prenosku a myslel som, ze tam najdem samicu agapornis ruz.hrd. oranzovolicu, ale nenasiel a ceny agapornisov neboli mensie umerne s cenami vo vykupe, kde davali najviac 180Kc.
neregistrovaný mimo neregistrovaný
Dobrou noc. Myslím, že opravdový chovatel čeká někdy i déle než několik miknut ve frontě. Co je těch pár minut proti chovatelskému záměru, který pohlcuje i několik let. Pro pána, já měl oranžovolící, stačilo se jen bedlivě dívat, ale věřím, že to byla fuška, i mě se motaly oči při pohledu na ten výběr ptáků
sunflowersman sunflowersman 399 příspěvků
Pro mimo - viděl, nebo navštívil jste v ČR nebo SR lépe obsazenou burzu? Když je hodně ptáků, tak je zákonitě i hodně lidí.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Zdar kdyby jste znali dobře přerov a věděli jste jak na to tak ja i s autem jsem v arealu burzy tak za 15 min po přijezdu do přerova jinak jsem spokojeny že nemusim jezdit nekam daleko a že mame takovou přiležitost hnet u nosu.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 15 (celkem 15)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »