Aktuálně: 5 068 inzerátů173 294 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Nedari sevytopit terarko

Tomas (neregistrovaný) 17.09.2008, 00:03:41 xxx.xxx.37.210
Zdravim vas, jsem na tomto foru poprve. Zacal jsem s chovem uzovky cervene. Mam ji teprv tyden, ale uz mam problem. V knizce jsem cetl ze v teratku ma mit teploty kolem 25-45 stupnu. Mam v akvarku bodovou zarovku spot - 40W a toto terarium http://www.akva-exo.cz/detail/teraristika/teraria/sklenena/633/ - Velikost: 60 x 30 x 35cm.

Kdyz dam pod zarovku teplomer, tak je teplota vysoka, nekdy i pres 45 stupnu, ale kdyz dam teplomer doprava, (zarovku mam na leve strane) tak tam je teplota 25 stupnu. Chtel bych aby tam bylo trochu vic.
Jeste vetsi problem ale nastava, kdyz zarovka zhasne, temer okamzite je v celem akvarku 22stupnu a klesa to treba az na 20. Coz je hrani, kdy uzovka muze mit uz problemy s travenim. Jak docilit toho terarko nejak akumolovalo teplo a drzelo teplotu.

Jeste vetsi problem je, kdyz je noc, mame docela hladny pokoj - jinam ji dat nemohu, jsem na private a tak v noci klesne teplota i pod 20stupnu.

Jako substrat pouzivat drevene odstepky.

Diky moc za radu

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.