agapornis mazlik

ahoj, chci si poridit k me rocni andulce,sameckovi, rucne dokrmenyho agaporna,vim ze jsou agapornisove nekdy pekni rvaci,ale myslim ze rucne dokrmeny mazlik takovy nebude,mate nekdo takovy chov? Uz sem videla pospolu tyto dva ptacky,ale stejnak se radeji zeptam jestli je nekdo taky mate spolu a jestli jsou kamaradi:-)diky za odpoved
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Sice je nemám, ale myslím že to nebude problém. Ručně dokrmený agapornis by si mohl s andulkou plně rozumět. Jejich nároky na prostředí a krmivo jsou téměř shodné, takže proč ne.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den, já jsem letos dokrmoval větší počet agapornisů. Jednu skupinku jsem cvičil i nadále a měl s nimi hodně často kontakt i po odstavení. Byli to skvělí mazlové.Dva jsem si nechal a ostatní šli k novým pánům. Zbytek papoušků jsem nechal pohromadě a nadále s nimi nepracoval z časových důvodů. Tito ptáci jsou polokrotcí, jdou na ruku pro senegal, ale jsou divočejší a někdy docela mají agresivní projevy jako běžní agapornisové. I zcela ochočení agapornisové neváhali a zcela běžně používali zobáček k prohledání okolí. Ozobkávají třeba prsty zda jsou k jídlu a to někdy i pěkně bolestivě. Jinak si myslím, že by úmyslně neublížili. Ale to je pouze má zkušenost. Rozhodně bych Vám doporučil agapornise dokrmeného od nízkého věku a zcela krotkého a dobře ovladatelného.
sunflowersman sunflowersman 399 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »