Aktuálně: 5 144 inzerátů172 410 diskuzních příspěvků17 714 uživatelů

Cura vsude...

Brownie
Brownie (3 příspěvků) 06.11.2008, 19:23:41 xxx.xxx.24.93
Nema nekdo zkusenosti s tim, jak odnaucit psa curani doma...
I presto, ze se psem travim hodne casu venku, kde se vycura, tak kdyz prijdeme domu, tak prvni vec co udela, ze se nekde vycura...Nebo kdyz odejdu, a psa necham samotneho, tak se vykadi. Nevim, co mam delat..Asi to dela taky proto, ze ho nechavam samotnyho doma, tak se mi chce pomstit.Kadi a cura i do sveho pelisku.Potrebuju ho to nejak odnaucit. Nema s tim nekdo zkusenosti????
Jiří (neregistrovaný) 26.08.2009, 20:14:13 xxx.xxx.60.140
Mam podobný problém pejskovi je 7týdnů a vždy když přijdeme z venku jde se někam v bytě vyčůrat naštěstíne vykadit. Přitom se mi zdá, že když jsme spolu venku tomu čůrání moc nedává spíše si jen jednou ucikne a konec. Nevíte prosím co s tím ? Děkuji ocením každou radu.
Jiří (neregistrovaný) 26.08.2009, 20:14:13 xxx.xxx.60.140
Mam podobný problém pejskovi je 7týdnů a vždy když přijdeme z venku jde se někam v bytě vyčůrat naštěstíne vykadit. Přitom se mi zdá, že když jsme spolu venku tomu čůrání moc nedává spíše si jen jednou ucikne a konec. Nevíte prosím co s tím ? Děkuji ocením každou radu.
Alena (neregistrovaný) 29.08.2009, 22:46:36 xxx.xxx.25.61
Na vase dotazy jsem omylem odpovedela na nove tema
Jak odnaucit stene curat.
7. Chci jen dodat,ze nikdy nenecham stene bez dozoru
behat po celem byte ci domku.Nezapomente, ze steneti
trva curani az 5 vterin. Doporucuji zakoupit prepazku ci
branku kterou oddelite kuchyn od obyvaku. Jsou vetsinou v obchode pro male deti ci batolata.
S trenovanim nektera rasa psu muze mit problem az do
6-7 mesicu a dalsi jsou fajn v 8 tydnech kuprikladu nemecky ovcak. Good luck

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.