Aktuálně: 5 207 inzerátů171 648 diskuzních příspěvků17 703 uživatelů

korela

Mirek (neregistrovaný) 05.12.2008, 14:10:56 xxx.xxx.34.162
Není ,perlový samec existuje a dokonce někde tady na foru je i o tom téma a fotka páru kde je perla jak samice tak samec!
Veronika Hrstková, DiS. (neregistrovaný) 06.12.2008, 21:50:04 xxx.xxx.123.150
dobrý den, prosím poradte.
Mám korelu, už třičtvrtě roku, brali jsme si jí přímo od chovatele. Měla úraz, měla nemocný drápek, ten je již po kapkách a injekcích u veterináře zahojen.Samozdřejmě, v tmto období(asi 2 měsíce)jsme se jí nemohli ani dotknout.Poté přišlo kamarádění a celkem to šlo rychle.Mám teď jen jeden problém, s kterým si nevím rady!NÁŠ DARWIN NEUMÍ LÉTAT!LÉTÁ STRAŠNĚ SPLAŠENĚ A NEUMÍ NA NIC PŘISTÁT!POŘÁD NARÁŽÍ DO ZDI A PO NÍ SE SVEZE AŽ NA PODLAHU. KDYŽ NAŠTĚSTÍ ASPOŇ PŘISTANE ZPÁTKY NA KLECI JEŠTE STÁLE HLEDÁ ROVNOVÁHU!!!Jsem už pořádně nervozní. SLEPÝ NENÍ!Když vidí mlsek, hned za mnou na klec jde.Ateď asi MĚSÍC STRAŠNĚ PELICHÁ!UŽ MU JDE VIDĚT RŮŽOVÁ KŮŽICKA!Poradte mi prosímněkdo...co s ním mám dělat!Děkuji moc Veronika
anonymní (neregistrovaný) 06.12.2008, 22:43:06 xxx.xxx.230.164
Samozřejmě že existuje.Sám jsem měl 3 páry perlových korel a samci byli perlový.Kdo tvrdí,že samec perly neexistuje je hlupák
Marty (neregistrovaný) 07.12.2008, 20:45:21 xxx.xxx.249.60
Raději bych ji zase zebral k veterináři. A pokud ji pouštíte, tak raději v nějaké nevelké místnosti, aby nenabrala rychlost a nezabila se. Anebo ji nechte v kleci, třeba je otřesena z nárazů. A až si budete jisti, že byste ji mohli zase pustit, tak to zkuste. Ale nejsem odborník, dělejte jak uznáte za vhodné.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.