Chov alexandra malého

Dobrý den chtěla jsem se zeptat mohu chovat alexandry společně s andulkama.Předem děkuji za radu Liba
neregistrovaný libuše neregistrovaný
Určitě ne, alexandr v páru není moc tolerantní vůči jinej ptákům...
marat marat 282 příspěvků
ted sme si donesli alexandra od chovatele kde byl s andulkama i krepelkama podle mne zalezi jak je zvikli od malicka.doma ho mam také s andulkou a zatím vse ok.
neregistrovaný mirka neregistrovaný
ahoj, pokud jako mazlíky, tak to jistě jde. Pokud v párech ve volieře, tak dokud jsou mladí, tak také ano, až začnou dospívat, sama posoudíte, zda jsou natolik tolerantní, že se bez problému snesou, či začne samec alexandra terorizovat ostatní.
neregistrovaný Peťula neregistrovaný
Ahojte, máme doma (cca 1 mesiac) Alexandra malého (je mu pár mesiacov) od chovateľa a nebol ručne dokŕmený , ktorý si ešte stále na nás zvyká, ale už nieje taký poplašený ako na začiatku. Chceli by sme si k nemu zakúpiť ešte nejakého papouška v rovnakom mladom veku, ale ručne dokŕmeného (alexandra velkého alebo papouška senegalského). Máme na neho klietku v/š/d 160/50/100 cm. S tým, že ho budeme púšťať keď bude viac ochočený. Vie mi niekto poradiť, či je vhodné do takejto klietky dať ešte jedného spolubývajúceho a poprípade, či to může byť k alexovi aj iný druh?? Ďakujem
Zmrzlina Zmrzlina 2 příspěvků

Mohu odchovat mladé Alexandry když mám dvě samice a jednoho samce? Mneli jsme vajíčka ve dvou budkách ale vajíčka po čase zmyzla. Čím to může být?

neregistrovaný František neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »