Aktuálně: 5 145 inzerátů172 503 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Čištění zubů

Libka (neregistrovaný) 13.01.2009, 10:55:14 xxx.xxx.132.150
Dobrý den všem. Chtěla bych se zeptat někoho, kdo má zkušenosti a praxi s čištěním zubů u pejsků. Náš pejsek začíná mít zarudlé dásně, veterinářka nám doporučila ať zatím zkusíme zuby čistit, jestli se to upraví. Přiznám se, že s tím zkušenost zatím nemám, takže s tím oba zápasíme. Mám takový ten plastikový kartáček na prst a zubní pasnu s drůbeží příchutí. Může mi někdo doporučit nějakou techniku nebo fintu, aby pejsek držel? Třeba na zadní zuby a stoličky se vůbec nedostanu, jsem ráda, že vyčistím přední malé zoubky a špičáky. ale i tak mám pocit, že by to čištění mělo být důkladnější...
Mnohokrát děkuji za jakoukoliv radu.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 15.01.2009, 20:23:05 xxx.xxx.110.230
základem číštění zubu je, aby pes rád ukazoval zuby. To se dá naučit a potom se nechá zvládnout. Taky jsem si koupila v lekárně kartáček na protézi ten má z obou stran kartáčky. Nedělejte to zatím důkladně nejdřív musíte být trpělivý a nakonec uvidíte,že si pes zvykne.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 16.01.2009, 18:30:47 xxx.xxx.67.165
U každého psa je to jiné, naší první čubičce jsme zuby čistit nemuseli a syn co má RR zuby čistit musí, od tří let se jí dělá kámen,veterinář jí ho sundaval a on jí zuby musí čistit. Buvolí kůže nestačila a dnes v sedmi letech už nechce žádné kosti z buvolí kůže tak ouško si dá.Rebece čestím zuby preventivně a hlavně kvůly výstavám má je krásné.
Obrázek
Alena (neregistrovaný) 28.06.2013, 14:59:38 xxx.xxx.18.51
Na zoubky požíváme toto: http://www.zviratanakupuji.cz/product/77/7051/oral-clean-care-wild-salmon-gel-120-ml/ Sice je to dražší, ale ze začátku, když měl náš Artuš zuby ve špatném stavu to bylo úplné vysvobození, teď dávám jen párkrát týdně na udržení! Navíc Artík úplně miluje tu chuť lososa!
Niki (neregistrovaný) 02.07.2013, 13:39:24 xxx.xxx.18.51
Na zoubky požíváme toto: http://www.zviratanakupuji.cz/product/77/7051/oral-clean-care-wild-salmon-gel-120-ml/ Sice je to dražší, ale ze začátku, když měl náš Artuš zuby ve špatném stavu to bylo úplné vysvobození, teď dávám jen párkrát týdně na udržení! Navíc Artík úplně miluje tu chuť lososa!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.