Aktuálně: 5 136 inzerátů172 224 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

štenatko rotvailera

rebecka
rebecka (70 příspěvků) 23.01.2009, 19:15:40 xxx.xxx.74.222
ano můžeš s ním dělat všechno i základní zkoušky s ním můžeš dělat, uvidíš jak to funguje u vás na cvičáku, jestli máte figuranta.
MartinP
MartinP (12 příspěvků) 23.01.2009, 21:53:06 xxx.xxx.161.56
aha tak to jo.no jaku Šegin zatim umi jen sedni.zatim ho nic vic neucim at mu nepletu hlavu,at si zatim poradne zapamatujejedno.no ale mam problem treba,kdyz na neho volam pojd sem.tak pribehne,ale kdyz tam nekde neco najde tak ne.zatim to neni jeste tak vypilovane,ale na to,ze ho mam necele dva tydny tak se mi zda,ze posloucha dobre
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 24.01.2009, 12:25:39 xxx.xxx.100.200
když ho voláš pojď ke mně vždycky měj něco v ruce, pamlsek nebo hračku a když přijde dej mu pamlsek a nebo si s ním pohraj s hračkou nikdy to nedělej bez toho. Já jsem to tím zkazila a mám pořád problémy s přivoláním.Stačí když ho učíš dva povely sedni a pojď sem. Je moc malinký a bude mít spoustu času a taky období, kde se to bude měnit. Jednou bude hodný pak zase méně. Je to na hrozně dlouhou dobu. Vlastně celý jeho život ho budeš cvičit. Ber to jako hru.On to taky tak musí brát.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 24.01.2009, 12:28:53 xxx.xxx.100.200
jo a nikdy ho nehoň, to je hrozná chyba vždycky před ním utíkej. Nepouštěj ho kde si nejsi jistý, že se mu nic nestane.Je to miminko a dá to moc práce udělat z něj poslušného psa i když je šikovný, o to spíš se mu musíš věnovat.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.