štenatko rotvailera

ano můžeš s ním dělat všechno i základní zkoušky s ním můžeš dělat, uvidíš jak to funguje u vás na cvičáku, jestli máte figuranta.
rebecka rebecka 70 příspěvků
dobre diky.no jestli tam nbude figurant,tak si zajedu nekam jinam mno.
MartinP MartinP 12 příspěvků
to jo já taky jezdím do Mladé Boleslavi a na cvičák chodím do Mlékojed.
rebecka rebecka 70 příspěvků
aha tak to jo.no jaku Šegin zatim umi jen sedni.zatim ho nic vic neucim at mu nepletu hlavu,at si zatim poradne zapamatujejedno.no ale mam problem treba,kdyz na neho volam pojd sem.tak pribehne,ale kdyz tam nekde neco najde tak ne.zatim to neni jeste tak vypilovane,ale na to,ze ho mam necele dva tydny tak se mi zda,ze posloucha dobre
MartinP MartinP 12 příspěvků
když ho voláš pojď ke mně vždycky měj něco v ruce, pamlsek nebo hračku a když přijde dej mu pamlsek a nebo si s ním pohraj s hračkou nikdy to nedělej bez toho. Já jsem to tím zkazila a mám pořád problémy s přivoláním.Stačí když ho učíš dva povely sedni a pojď sem. Je moc malinký a bude mít spoustu času a taky období, kde se to bude měnit. Jednou bude hodný pak zase méně. Je to na hrozně dlouhou dobu. Vlastně celý jeho život ho budeš cvičit. Ber to jako hru.On to taky tak musí brát.
rebecka rebecka 70 příspěvků
jo a nikdy ho nehoň, to je hrozná chyba vždycky před ním utíkej. Nepouštěj ho kde si nejsi jistý, že se mu nic nestane.Je to miminko a dá to moc práce udělat z něj poslušného psa i když je šikovný, o to spíš se mu musíš věnovat.
rebecka rebecka 70 příspěvků
myslim ze se mu venuji dost a kdyz na neho volam tak mam v ruce pamlsek a jak prijde,tak mu ho dam a rikam hodny Šegin
MartinP MartinP 12 příspěvků
tak to děláš dobře
rebecka rebecka 70 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 41 - 48 (celkem 48)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »