hnízdění korel

zkuste dat foto treba mate dva samce
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
zasílam vam foto ten sedy by mel byt samec a ta seda samicka
  • Obrázek
neregistrovaný Petra neregistrovaný
opravdu si nevíme rady máme koupit novou samici ci jeste pockat?ona je stale hyperaktivnejsi,jak uz jsem psala.
  • Obrázek
nevim jak ostatni ale me se zda ze mate dva samce
6 měsíců stáří na hnízdění se mi zdá být dost málo , korely jsem nechal poprvé hnízdit v jednom roce . Jinak na určení by to chtělo lepší (bližší ) foto .
tak jsme koupili dalsi samicku snadd uz to opravdu bude do tretice samicka a vyvolena od naseho Ferdy
  • Obrázek
tak tahle je uricte samicka
Podle čeho soudíte, že na poslední fotce je samice? Netvrdím, že není, ale já to vidím spíš jako nepřepeřené mládě :-)
Půl roční samice je fakt málo...to jako kdybyste chtěla po 13tileté holce aby otěhotněla...Ty ptáky tím zničíte, a ještě se divte že vám nesedí :D Chce to trpělivost....nic nejde ze dne na den, i když se budete stavět na hlavu a točit se dokola.......................
neregistrovaný Michal neregistrovaný
ta seda je opravdu samice a ma 2 roky.
Zdravím chci se zeptat,pred 2 tydny se vylihli memu paru 4 vajicka,oba se o ne starali a vice jak po tydnu vsechny mladata postupne poumirali,byli v budce kde bylo teplo,jen ja jsem je fotila a koukala do budky tak vas zadam o radu co bymohlo byt spatne ze vsechna mladata poumirali,co mam delat dal,budku jsem jim oddelala,protoze behem uhynu snesla samicka dalsi 2 vejce,mam je o5 nechat zahnizdit,a kdy?nebo budku uz vubec nedavat dekuji za radu.
  • Obrázek
možná se jedná o ten samý problém jako u mě http://papousci.chovzvirat.com/diskuzni-forum/kategorie-1/tema-8997/
neregistrovaný Marec neregistrovaný
dekuji,cetla jsem to,tak uz nevim vubec co to muze byt,krmeni maji v poradku,akorat samice mela zapachajici hovinka a extremne velka tak jestli to nebude ta skrkavka?mam vymenit tedy samicy nebo to zkouset dal,dekuji za radu a odkaz
http://papousci.chovzvirat.com/diskuzni-forum/kategorie-1/tema-9265/ PROČTĚTE SI TOHLE, ZŘEJMĚ MÁTE SYNDROM 5. DNE
Jsou to obě holky,díky za odpověď
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Sopta neregistrovaný
Jsou to obě holky,díky za odpověď
neregistrovaný Sopta neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 36 (celkem 36)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku: