PAPOUSEK ZPĚVAVÝ

Dobrý den chtel byvh se zeptat jestli je vhodný papousek zpěvavý na ochocení a jestli není moc hlucní na doma jedná se o mládě děkuji a hodne zdaru v chovu
neregistrovaný jirka neregistrovaný
podle mne se ochocí kdys je to mláde a hluku doma se vůbec nbojte
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
podle mne asi hluku moc nenedelá
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den, papoušek zpěvavý si docela rád nepříjemně zapíská. Do bytu bych ho moc asi nedoporučoval. Ochočit se dá ale lepší je andulka nebo korela. Na mluvení vám stačí andulka. S pozdravem Jelínek
Stickers Stickers 556 příspěvků
Jak mám ochočit papouška zpěvavého? Koupila jsem mládě, které vylétlo z hnízda před 3 dny a ještě prosím, jak a čím se dokrmuje?
neregistrovaný marťa neregistrovaný
Nechápu. Proč si nejdříve pořídíte papouška a pak se sháníte po informacech, jak se dokrmuje. Dokrmování není jednoduchá věc a už vůbec ne pro začátečníka.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Když jsem ho kupovala, tak pán říkal, že žere, ale nezdá se mi to a pán odjel na dovolenou, tak jsem myslela, že mi někdo poradí, ale jak to tak vidím, tak jsem se spletla, děkuji za radu.
neregistrovaný marťa neregistrovaný
Dobrý den, když si pročtete celou tuto diskusi narazíte na informace jak a čím dokrmovat. Kolega Ondřej Hála na tyto otázky odpovídal docela často.
Stickers Stickers 556 příspěvků
Chce to senegalské proso v klasu a přikmujte ho rozmočeným piškotem. Piškot nechejte pod tekoucí vodou nasáknout vodou a můžete krmit.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Mockrát děkuji za užitečné rady, už pomalu začíná zobat. Ale teď zase stále napadá na jednu nožičku a tak nevím, jestli si ji nenarazil.
neregistrovaný marťa neregistrovaný

Dobrý den,tento rok jsem si pořídil první pár Papoušků zpěvavých a už mají v budce mladé.Chtěl jsem se zeptat,protože jsem začínající chovatel jestli mohu mládě vytáhnout okroužkovat a vrátit jej do budky??Mám strach že je pak rodiče přestanou krmit.Prosím o radu jak papouška okroužkovat?,Děkuji mnohokrát

neregistrovaný Lukas neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 11 (celkem 11)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »