Aktuálně: 5 173 inzerátů172 167 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

alexandr a mluvení:)

bajca
bajca (10 příspěvků) 29.01.2009, 13:03:03 xxx.xxx.217.226
Dobrý den ráda bych se zeptala kdy Vám a jestli vůbec:) začal mluvit alexandr malý mám 11měsíčního fešáka ručně sem si ho dokrmovala takže je to závislák jak hrom neni skoro v kleci jen na noc miluje pozornost jak mojí tak cizích lidí(mám krám s chovatelskými potřebami a on je jedním z maskotů:)) nechá se od zákazníků hladit mazlit
a zatím to teda vypadá že by moh bejt i na mluvení šikovnej už asi 2 měsíc nevydává jen ty "své" zvuky:) ale štěká jako pes ,píská jako hračky pro psy (to teda už dýl) takže sem najela:) na "delší hovory" s ním a opakování víckrát za den vím že to má čas:) to už sem od něj vycvičená k trpělivosti ale jen tak informativně by mě to zajímalo :) (posloucháme spolu rádio--jestli to neni špatně:) názory se liší proto ...pochlubte se mi DÍKY přeji hezký den
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 03.02.2009, 16:05:15 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Asi dvanáct let zpátky jsem měl alexandra malého, který nebyl velmi nadaný. Zato kamarád měl také alexandra malého, který nebyl ani ručně dokrmený a uměl docela slušně povídat. Slova, zvuky, melodie. Řekl bych, že pokud už napodobuje zvuky, tak by se mluvit mohl naučit. Avšak nesmíte očekávat, že slova budou tak srozumitelná jako například u Žaka Konga.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.