fa Drůbežárna Prace-Vaše Zkuš.

nic proti hybridum snaska je vyborna ale neni to ono ako krasny cistokrvny kmem terbars wyandotiek pasucich sa na zelenej luke
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Hele když máte takovou pěknou farmičku tak bacha, ať Vám to kvůli ptačí chřipce nevyklepou veterináři :-)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Já mám dobré zkušenosti. Ale pan co je prodává si naúčtoval vyšší cenu než by měl.
neregistrovaný Petr neregistrovaný
Ted nezvedají telefony a když zvednou tak slíbijou všechno.Dojel jsem na místo a neprodávají,nemají mám se stavit později.letáky který nám domů došli prej ještě neplatí.Nedoporučuji
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Teď je to se slepicemi všude stejný, poptávka převyšuje nabídku, zkuste email, já už si takto píšu s paní Rudoleckou týden, protože jsem se taky nedovolal, furt mají obsazeno. Příští týden by mi měli dovézt kuřice tak uvidíme.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Jestli Prace nezvedne ceny jako ostatní prodejci tak jsou pěkně hloupí. Teď je konečně čas vydělat na drůbeži tak, aby to byl výnosný byznys. Ne to paběrkování doposud.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Tak kuřice dovezli, 140kč za 14-ti týdenní, to zrovna neodpovídá cenově tomu co nabízí v letáku, jinak kuřice mají pouze na objednání, nevozí nic navíc.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Je to podvodná firma, prodávali slepice "ve snůšce" za 100 Kč, ve skutečnosti jsou úplně vynesené ,tak na zabití.Využili situace na trhu v letošním roce a sprostě okradli lidi!
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
S touto firmou po letošku nechci již nic mít. objednal jsem si u nich dvě kuřice , odali mi je, ale v ceně 140 kč v měsíci dubnu 12, jenže velikostí i hmotností odpoivídali stžářím tak max. 8 týdnům, vycházím z literatury o chovu drůbeže z roku 1975 a dřívějších oédbor. časopisů. Při tlf. reklamaci mi sama majitelka odpoveděla, žýe to vychází z dané doby.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Mám jen dobré zkušenosti. Nakupujeme u nich slepice už několik let a nikdy nám nic neuhynulo. Slepičky mají dobrou snůšku a nemají žádné zdravotní problémy.
neregistrovaný Jana neregistrovaný
Mám taky dobré zkušenosti.Je tedy ovšem pravda že v dubnu prodávali vynešené slepice za 100,-kč/kus ,ale už v další rozvážce to samé bylo za 80,-kč/kus.Ale to se dá čekat ,přizpusobili se situaci na trhu.Těchto mám tedy 33kusu a denně mám od nich 12-16 vajec.Ještě mám od nich 10 kusu hus,ty jsou perfektní.My jim říkáme sekačky,chtěla jsem ted dokoupit ještě cca12kusu,máme velký pozemek,ale už nebyly,takže se musím porozhlédnout jinde. Takže u mně naprostá spokojenost.
neregistrovaný irena neregistrovaný
To mám od českých kropenek vajíček víc.
neregistrovaný Wandys neregistrovaný
doplněk k 8.5.12, zakoupené kuřice konečně začali snůšku. Moji pesimisté a obdivovatelé tohoto zařízení.můžete děkovat se mnou. Já však již využívám jiného dodavatele a radím toto všem, kteří se nechcete nechat okrádat.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Koupila jsem od drůbežárny Prace 31.5.2012 šest malých husokačen. Stoprocentně neměli deklarovaný týden, max tak 3-4 dny, ale i tak vypadaly životaschopně. Měla jsem je týden na směsi a postupně jsem začala přidávat kopřivy, vajíčko apod. Dnes jsou z nich nádherné vypasené kačenky. Nejsem profík, ale naprostý laik. Krmím bramborama, ovesnýma vločkama, těstovinama - to vše s kopřivou, přidávám vitamínový doplněk. Pastvu mají celý den - mám je volně na zahradě. Prvních 14 dní jsem jim svítila. Drůbežárně nemůžu vytknout nic, snad jen to, že prodávají fakt hodně mladé, ale zase na druhou stranu sem zajíždějí jednou za 14 dní, takže to prostě nevyšlo. Příští rok mám políčeno na krůty a vezmu je zase od nich.
neregistrovaný Lenka M. neregistrovaný
Dobrý den, mám husokačeny z drůbežárny Prace a mám takový dotaz. Jsem začátečník v chovu. Je možné si nechat husokačeny na chov na příští rok, mám líheň a tak bych to ráda zkusila. Máte prosím někdo s tímto zkušenosti. Jinak kdy a jak se tak dají poznat znaky kačera od kačeny (husokačeny). Moc děkuji všem Lenka H.
neregistrovaný Lenka H. neregistrovaný
S drůbežárnou Prace jsem mněla vždy dobrou zkušenost ale letos jsem koupila mladé slepice 1 kus 180,00Kč !!!!! ale po šesti týdnech ani jedno vajíčko tak nevím čím to je mají velký výběh v zahradě
neregistrovaný Marie neregistrovaný
Dobrý den,jak si někdo může myslet ,že když dá slípce výběh,že mu bude snášet o 106 ba i o 107??zkuste ji dát vrchem a ona vám dá spodem.....věřte,že se to neříká nadarmo....Jsem začátečník a sbírala jsem dlouho drobné rady a výdsledek na sebe nenechal dlouho čekat!!Ráno mají míchanici brambory, nudle ,chleba,šroty , sušené kopřivy, skořápky,šroty a pšenku mají celý den k dispozici,voda s octem.Samozřejmě jsou v ohradě s výběhem zděný kurník,jak příjdu z práce tak je pouštím po celé zahradě do 17.30 podˇubují( zelené ještě je co) Pipinek mám 13 z Prace a denně mám 10-12 vajec.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den, prosím o radu. Také jsem zakoupila z prace Barbarie a chci si nechat pár kusů na chov. K nim jsem dokoupila kačera pižmového. Prosím bude z toho něco, nebo budou neplodní. Popřípadě s jakým plemenem je zkřížit. Moc děkuji za radu Lenka
neregistrovaný Lenka Houžvová neregistrovaný
Dobrý den, prosím o radu, jaké máte zkušenosti se staršími slepicemi, snáší?, jak dlouho vydrží? děkuji za radu Luba :-)
neregistrovaný Luba neregistrovaný
Starší slepice mohou snášet, ale záleží na jejich stáří, nechal bych je tak jenom 1/2 roku t.j. přes léto, kdy mají díky teplu lepší snůšku, potom šlapat nudle.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 40 (celkem 76)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »