fa Drůbežárna Prace-Vaše Zkuš.

10 denní brojlerová kuřata nám pán prodal za 40 korun s tím že mají 4 týdny. Letos jsem si koupil jinde jednodenní a už vím jak vypadá 4 týdenní brojlerové kuře. Ty od Rudolecké měli opravdu max 14. dní. Ať si ty její kuřata strčí do pr... a vybuchne.
neregistrovaný Stoneface neregistrovaný
Koupil jsem si v Prace roční slepice. Firma se asi přejmenovala na Zajíček a ještě někdo, zas nějaké zvířecí příjmení. Z pěti slepic jedna zdechla za dva dny, další za týden. Zdálo se mi hned divné, proč mají hřebínky světle růžové. Tak jsem pátral, kde je problém. Pak jsem z hrůzou zjistil, že je kurník plný čmelíků. Ve zděném kurníku, třikrát vylíčeném vápnem, kde pět let nebyla slepice, na fungl nových hradlech, na novém žebříku, vše natřené luxilem. Ve výběhu, který jsem před pěti lety vyčistil a odryl 20 cm hnoje a zeminy. Pak následně prosypal vápnem. A ve výběhu, kde jsem čmelíky nikdy neměl. Tak kde je chyba? U mě to asi nebude. Už nikdy víc drůbežárna Prace.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Vloni jsem od Práce kupovala 2x kachny. Všechno bylo v pořádku. Letos jsem od nich koupila 2 krůty a 10 kuřat. Okamžitě se mi v chovu objevila kokcidioza - a to jak u kuřat, u krůt, tak o pár dní později i u kachen. 2 kuřata uhynula, krůty měly namále. Léčila jsem Entizolem a povedlo se mi je z toho dostat. Ale co je hlavní - kuřata krmím už 2 měsíce a přírůstek váhovej žádnej!!! Největší kuře má tak zhruba 250g gramů. Jako stravu jsem vyzkoušela už všechno - od směsek zrní, po domácí stravu až po speciální krmivo (zelené mají k dispozici pořád) - a nic. Žerou jak vzteklý, ale nikde to není vidět. Po telefonickém dotazu na majitele mi bylo řečeno, že krmím blbě. To už jim mám asi dávat kaviár nebo já nevím. Na radu veterináře podávám preventivně jednou za 14 dní po 3dny Entizol, ocet ve vodě. Bylo to naposledy, co jsem je koupila. Budou to nejdražší kosti v mém životě. Jinak krůty, kachny i husy mi rostou jako o život, takže si nejsem vědoma toho, že bych něco dělala blbě.
neregistrovaný Lenka M. neregistrovaný
Zdravím, koupil jsem husokačeny z líhně prace a rád bych věděl, zda je možno si nechat na chov, nebo jsou neplodné? Vznesl jsem dotaz na líheň a odpověď byla neutrální, buď sami neví a nebo nechtějí říci.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Pozor na nákup krůt od Rudolecké. Sousedka koupila 5 před 14 dny. Jedna chcípla za dva dny na černohlavost, ostatní musela léčit entizolem. Černohlavost měli všechny. Teď jsem vzal brojlerová kuřata, a už dvě chcípla. Krmím přitom BR1, dotápím infralampou, do vody dávám aminosol. A taky moc nerostou.
neregistrovaný stoneface neregistrovaný
Dobrý den, nevím zda na ještě někdo odepíše ale, chtěl jsem se zeptat zvažuji mulardy vím že do 3 týdnů nesmí zmoknout a prochladnout ale kolik stupňů jim stačí od těch 3 týdnů?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Taky mám špatnou zkušenost - koupila jsem si 3 černé slepičky -do týdne 2 scíply a jedna ještě žije. Ihned jsem telefonicky reklamovala, a že mám přinést jejich nohy, přinesla jsem  a  pán v autě měl nachystané vrácené peníze pouze za jednu slepičku , že na reklamaci mu dali pouze toto. Nechápu - když uznali reklamaci proč pouze jednu, nebo že baba bude ráda, že vůbec něco dostala. To bylo loni.

To stejné králičí kužky - cena 45,-Kč na letáku, když přijelo auto dával pán 10 Kč.To bylo letos na jaře.

Tuřany Prace - paní Rudolecká - již nikdy, nejste seriozní firma. Najdou se mnohem lepší.

 

neregistrovaný alena neregistrovaný

Samozřejmě. Prace, Kavapo, Vopo a Slepiška Zajíček NEBRAT !!!!

neregistrovaný Franta neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Bobesek z 21.02.2009, 13:38:52

Dobrý den.

Drubežárna PRACE- HNUS HNUS HNUS

Rok a půl staré slepice 8KS DENNĚ +-2 VEJCE S TENKOU SKOŘÁPKOU.

 

 

neregistrovaný Marie neregistrovaný

Dobrý den, i já nemám dobré zkušenosti z touto drůbežárnou. Na farmářských trzích v Kravsku v dubnu jsem si zakoupila 5 slepiček a jedna byla do týdne KO a v květnu jsem si koupila 5 kačenek a do dvou dnů byla KO. A bohužel reklamace proběhne těžko, já nedokážu oni nedokážou. Ale toto se mi nelíbí

 

neregistrovaný Andrea neregistrovaný

Je to tak jako u vsech velkych lihnarskych firem, kazda ma spoustu zakazniku spokojenych co by nemenila ale i spoustu tech rozhorcenych s nedobrou zkusenosti. Hold roli hraje spousta faktoru, napriklad zivatoschopnost vylihnute varky, ktera se take muze hodne lisit i z neznamych pricin. Kazdopadne ale pri reklamaci by jejich postup a jednani melo byt podstatne pruznejsi.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Kuřice z drůbežárny Prace nakupoval otec i tchýně oba jsou již po smrti a slepice žijí. Letos jsem černé krasavice koupila i já a chystám se na kropenaté, jelikož s oblibou říkám, že naše vejce je za 30,- (slepice jsou na chalupě, krmítka, ohřívač na vodu, zavírání kurníku-automaty a každý týden cesta z BRNA) mám je pro potěchu oka a vejce jsou bonus. Jsem spokojená, pouze mi vadí, že inzerují několik druhů a když prodejce přijede má jeden druh (červené). Lída

neregistrovaný Lída neregistrovaný

Já už nekupuji od drůbežáren. Koupil jsme si líheň Puisor IO 103TH za necelé 2 tisíce a naprostá bomba. Z 51 vajec většinou kolem 40 kuřátek. Přestal jsem je dotovat.

neregistrovaný Lukáš neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Bobesek z 07.03.2009, 11:47:59

koupil jsem si 30 kusů brolérových kuřat, které i přes nákladné přeléčování uhynuly do 17 dnů

neregistrovaný Mirek G neregistrovaný

Petr KIKOSANDR Zbořil: Vážení,jsem překvapen .............

  • Obrázek

Naprosto souhlasím. Jinak jsem s touto firmou již léta spokojen. Mirek.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobrý den já nevim jestli mám si u nich kupivat kuřice poradte mi kdo ma s zkušenosti s touto drubežárnou děkuji
neregistrovaný Roman neregistrovaný

Již dvakrát jsem byl pro předem objednanou drůbež u řidiče rozvozu drůbežárny Prace, nejen že opět nic neměl, ale ani ke kupujícím se nechoval zrovna slušně. U Prace už nenakupujem.

neregistrovaný Pavel neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele anonymní z 28.11.2011, 00:05:22

Mám se slepicem dobré zkušenosti ! Ani jedna nepošla a nesou dobře , hlavně hnědé plemeno !

neregistrovaný Jan B neregistrovaný

Drubezarna Prace nikdy vice,  slepičky hynou,  reklamace se nevyrizuji, doklad o zakoupení nevydává. Drahý nákup. 

neregistrovaný Neregistrovany neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele kolozsiová z 22.02.2009, 10:49:37

Drůbežárna Práce nikdy více do týdne byl celý kurník zamořen čmelíkami

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 41 - 60 (celkem 76)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »