Aktuálně: 5 072 inzerátů173 320 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Drago Přerov-Vaše zkušenosti

Bobesek
Bobesek (54 příspěvků) 21.02.2009, 14:00:00 xxx.xxx.78.196
Zajímaly by mě Vaše zkušenosti s firmou Drago Přerov.
Jedná se o pojízdnou prodejnu drůbeže a zemědělských produktů. Díky za příspěvky
Obrázek
Martin Staufčík (neregistrovaný) 28.02.2009, 22:19:19 xxx.xxx.78.226
U této firmy jsme koupili slepice vloni v létě a jsme spokojeni. Myslím, že rozváží i nějaké ovoce
Bobesek
Bobesek (54 příspěvků) 07.03.2009, 11:44:54 xxx.xxx.78.196
No to mě docela zaráží. Je vidět že v této zemi je možné úplně všechno. Jak můžou na jednom autě mít dohromady drůbež a potraviny??? Osobně jsem viděl že řidič měl na autě kuřice, stromky a brambory.
věra (neregistrovaný) 08.04.2013, 15:42:56 xxx.xxx.37.29
Nevím jak mají "zboží" - ale jednání řidiče a zároveň prodejce z pojízd.prodejny vůči starým občanům špatné a zřejmě neumí počítat!!! Již nikdy nákup od této firmy!!!
martalelkova (neregistrovaný) 18.07.2014, 08:26:28 xxx.xxx.64.242

Objednala jsem si 10 dnů dopředu po internetu 26 kg meruněk,byly jsme na to 3 kamarádky,vzala jsem si i volno,abych mohla meruňky zpracovat a kamarádkám slíbila,že meruňky budou,rovněž si pro ně přijely na výdejní místo do Sezemic. Obdržela jsem i sms,kdy se uskuteční rozvoz. Dostala jsem pouze 13 kg meruněk,se slovy,že byl velký zájem. Podobně dopadla i jedna moje známá u nás v Sezemicích. Proč tedy,když rozesíláte sms a znáte moje tel. číslo neupozorníte,že merňky nebudou v takovém množství,jaké chci? 

Nabízíte objednání přes internet a slevu a k ničemu. Prodáváte meruňky i těm,kteří si neobjednali,rozvažujete je a na nás,kteří dbáme vayšich obchodních podmínek se prachpsprostě vykašlete? Nejste jediní prodejci s rozvozem,a budete-li takto pokračovat ve svojí obchodní činnosti-tak je to pěkná vizitka a k dobrému jménu firmy to určitě neprospěje. Ještě jsem k vám ráno volala,ale pouhá slova,já o tom vím,mohu se vám jenom omluvit nenahradí mně ani mým známým náklady a hlavně čas vynaložený na tuto akci.Uvědomte si,že nejste  sami na trhu,kdo rozváží zemědělské produkty.Po včerejšku firmu DRAGO nedoporučuji ostatním zákazníkům .

Nakladačky (neregistrovaný) 18.07.2014, 12:44:08 xxx.xxx.161.86
Ve středu 16. července 2014 jsem si na prodejně Tržní ulice v Přerově objednal dopředu na pátek 10 kg nakladaček. V pátek 18. července jsem byl kontaktován, že mám připraveno pouze 5 kg nakladaček malých a 2,5 kg nakladaček přerostených. Po příjezdu do prodejny jsem obdržel 5 kg očividně starých a povadlých nakladaček a 2,5 kg čerstvých, ale přerostených nakladaček. Vedle mých "objednaných" nakladaček byla  připravena ještě jedna dodávka 10 kg čerstvých malých nakladaček - údajně objednávka ze 17. července. Škoda, že jsem se svoji objednávkou také nepočkal až do čtvrtku 17. července, mohl jsem mít 10 kg krásných malých nakladaček. 

Uvědomte si, že nejste  jediní na trhu,kdo prodává zemědělské produkty.Po dnešku firmu DRAGO nedoporučuji ostatním zákazníkům .

Odpovědět Citovat WarningNahlásit nevhodný obsah neregistrovaný martalelkova neregistrovaný registrovat
eva (neregistrovaný) 30.07.2015, 18:01:51 xxx.xxx.13.10
Odpověď na příspěvek uživatele Bobesek z 21.02.2009, 14:00:00

 letos na jaře jsem obdržela 3 objednané kuřice vzhledem k jejich ceně v dost neutěšeném stavu.jedna kulhala,druhá měla vadu zobáku zkrátka tu spodní má širší než vrchní takže ta vrchní část je zapadlá do spodní.Třetí rezavá je na tom dobře.To vše zjistíte až když je řidič za horami.Z objednaných růží jedna ani nenapučela.Ani jsem to nečekala protože ty další už zabalené měly puky.Takže první objednání a docela bída.

Jarda (neregistrovaný) 18.09.2016, 15:51:00 xxx.xxx.222.245

Objednal jsem si od firmy Drago kurice nosnice s velkou reklamou. Z osmi po pul roce 3 uz uhynuly, zbylych pet stale nenese. Dvakrat jsem je chtel reklamovat, ale akorat mi bouchl telefonem. Rad bych verejnost informoval ze tato firma Drago je nespolehliva.

pavel (neregistrovaný) 08.07.2017, 16:21:19 xxx.xxx.124.254

objednal jsem si brambory na sadbu a když mě je dovezli tam mě řidič řekl že je nemá pro velkou objednávku taky mě neiformovali předem na mé číslo, už bych si u nich nic neobjednal


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.