Mníšek šedý-pochlubte se...

taky něco přidám
  • Obrázek
Říman Říman 55 příspěvků
ještě jedna
  • Obrázek
Říman Říman 55 příspěvků
Tak tomuto říkám nedobytný hrad. Jak jsou ta hnízda těžká? Neprohýbají vám s konstrukcí voliéry?
Přikládám fotku ze ZOO v Hluboké. Společná voliéra pro patagonce a mníšky. To byla taky paráda, jak byli všichni v pohybu a stavěli hnízdo anebo přelétávali z místa na místo. Patagonce jsem ale u hnízd neviděl, že by mníšky respektovali?
  • Obrázek
Marty Marty 521 příspěvků
Nádherné fotky a krásní papoušci.
Adf Adf 20 příspěvků
Franto, takže ze syna bude taky chovatel :-)) ?
Fotky fakt podařené, jen pokračujte ve vkládání ...
Ráda bych omrkla i nějaké mutace, tak kdo je má, šup sem s nimi ...
Už asi rok váhám s pořízením těchto kouzelných ptáků, tak třeba na podzim se konečně rozhoupu pokud budou dostavené už nové voliéry, ovšem přemýšlím spíš o modrých.
neregistrovaný ev neregistrovaný
Ano, u mníšků jsou také velmi povedené mutace. Sice neznám jejích názvy, ale každý barevný odstín je nádherný. Například modrá, žlutá, olivová, aqua a ja nevim jako ještě. U mníšků a u alexandrů jsou asi nejpěknější mutace. /některé mutace rosel pestrých, penantů nebo zpěváků mi jdou proti srsti, protože se barvy jako by míchají a je jich tam spousta, z takových mutací nejsem příliš nadšen;u mníšků nejde nejde nic pokazit/
Marty Marty 521 příspěvků
Přidávám dnešní foto mláďat
  • Obrázek
Rymi Rymi 70 příspěvků
a ještě mauve a modrý pro ev
  • Obrázek
Rymi Rymi 70 příspěvků
a modří
  • Obrázek
Rymi Rymi 70 příspěvků
Paráda, všechny fotky jsou fakt hezký, jen vkládejte všichni co máte, je to paráda.Díky
Bery Miloslav Bery Miloslav 143 příspěvků
Dobrý den, opravdu jsou to krásný ptáci,taky zvažujeme jejich pořízení,jen se zatim nemůžeme rozhodnout kvůli jejich pověstnému křiku...vážně je to tak hrozné???
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Moc neřvou.Moji řvou když slyšej někoho cizího a nebo když nemaj co okusovat, jinak v pohodě.
Neni to tak hrozný.
Bery Miloslav Bery Miloslav 143 příspěvků
Souhlasím s Mílou ,když uvidí někoho cizího ,můžou se zbláznit a rychle zmizí do záletu,ale když si k nim sednu já ,tak jsou v klidu.Mám tři páry v jedné voliéře a je paráda je pozorovat jak se mezi sebou přetahují o kus žvance nebo o větvičku při stavbě hnízda .
Rymi Rymi 70 příspěvků
dobrý den!Chcel by som sa opytať čo u vas stoji 1 para mniškov?
neregistrovaný Matúš Dubec SLOVENSKO neregistrovaný
to zalezi na mutaci. Prirodni sezenete i kus za 800 kc. Modreho tak kolem 4000 kc za kus.
neregistrovaný kajik neregistrovaný
Milane, nádherní ptáci, díky za fotky
neregistrovaný ev neregistrovaný
neznáte prosim vás v okolý Pardubic nějakého chovatele těchto krasavců.Rád bych jednoho koupíil,ale sem ještě dítě a tak si pro papoucha nemohu dojet kam chci a tak čim bláže by byl chovatel tim lépe prosim děěkuji za odpovědi
qayx12 qayx12 68 příspěvků
Piškot to je pochoutka...
  • Obrázek
Říman Říman 55 příspěvků
Dobrý den.Mám dotaz na chovatele mnichů.Jaké druhy dřevin a v jakém množství je předkládáte papouškům pro stavbu hnízda?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Řvou hrozně. Teď mám doma senegalce a to je balzám na uši.
neregistrovaný jan k neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 40 (celkem 52)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »