Aktuálně: 5 136 inzerátů172 244 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Montana Cages

anonymní (neregistrovaný) 06.09.2012, 12:31:50 xxx.xxx.249.176
já ne ,ale kolegové jsou taky papouškaři a i oni mají klece,voliéry a mají ty samé zkušenosti. . . . ale vy jste toho moc nenapsal asi nemáte žádné zkušenosti. . . .
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 14:57:42 xxx.xxx.249.176
Zhruba asi po měsíci jsem dám opět fotky Terra International,Brno co vyrábý klece KRÁL KLECÍ,King Cages,jak po dalším měsíci vypadá koroze,kde mi po druhé zamítli reklamaci a chtějí na mě 4 000 Kč ,za které mi mohou tuto záležitost opravit s tím,že si to nechám obrousit a dovezu to z Prahy do Brna na vlastní náklady v průběhu 2 leté záruky,která končí 22/12/2010...tak jen k nahlédnutí,pro ostatní,aby věděli kde a co nakoupit.. .. .To Monatna to je jiná kvalita,značka. . ..naprosto výborná kvalita .. .
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 15:00:12 xxx.xxx.249.176
Král klecí King Cages,po 20 měsících. . ..
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 15:00:56 xxx.xxx.249.176
Brno - Terra International světoznámá značka plechu. . ..
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 15:01:55 xxx.xxx.249.176
?????????????????????????????? Mají na vše patent a atest. . .. .
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 15:03:05 xxx.xxx.249.176
Terra International - je třeba si pořádně rozmyslet jakou značku na trhu koupi. . ..dnes vím,že jsem udělal hloupost a nekoupil hned MONTANU!!!!
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 15:04:18 xxx.xxx.249.176
než celá klec od značky Terra International schnije nechám tady veřejně jeji obrázky ,aby se každý rozhodl pro kvalitu klece .. . .
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 20.09.2012, 15:05:17 xxx.xxx.249.176
opět světu známá kvalita King Cages po pár měsících funkčnosti!!!!
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 22.09.2012, 15:46:45 xxx.xxx.224.57
Právě zvažuju koupit klec pro žaka ,tohle je ovšem hrozné,koukali jsme na tyto stránky Terra Intarnational,pravda je ,že nám taky připadali,že se trochu vytahujou,všude byli,všechno viděli a mají na vše testy,ale ty fotky vážně mluví sami za sebe!Děkujem za vyřešení výrobce,půjdem do té Montany ,taky se nám více líbila,nebyla tam mohutná robusní ,to je spíše na orly,né pro normální papoušky!
p. (neregistrovaný) 22.09.2012, 17:45:46 xxx.xxx.139.9
No tak to se nedivím,že tam píšete schnije!!!SCH!!!To je šílený!Mám doma amazoňana žlutočelýho a pravda je,že jsme s manželem kdysi hodně sháněli kvalitní klece - voliéry.Do konce jsme kdysi volali i do Brna do Terra International pani majitelka Špačková.Nezapomenu na ten hovor kdy nás stále přesvědčovala,jak jsou nejlepší a jak mají přesně jak píšete na vše patent.no myslím,že by spíš potřebovala patent na hlavu.Tak hysterickou pani a děsně nutící jejich výrobky jsem ještě neviděla.Jak nebylo podle ni začala hulákat a být šíleně nepříjemná!Díky diskusím jsme se tenkrát přesvědčili,že nejsme jedinný kdo toto nepříjemné chování zažil a zároveň téma klecí co vyrábějí ve sklepě a míchají prazvláštní barvy které není možné přiznat za patent!Jen bílá barva je potravinová a možná uznat za patent!To jsme vše zjišťovali u plno výrobců!!!Pak jsme narazili na značku Montana a pravda je ,že to bylo zdaleka o něčem jiném!Bezvadný majitel a chování,dokonce jsme dělali atest na kov a vyšel výborně!Už ji máme 6 let a nic se neloupe a drží a je fakt výborná!Viděli jsme také,že stránky na King Cages velmi často mění webové stránky a nedávno tam právě byla kritika na Montanu!Tak dodnes se doma smějem jak jsou lidi hloupí a závistiví a mluví o něčem za cenu aby vypadali jak jsou nejlepší a pak tady vidím ty fotky a jsme tolik rádi,že máme právě značku Montana!!!Hezký den a držíme palečky!!!
anonymní (neregistrovaný) 22.09.2012, 21:06:53 xxx.xxx.55.2
Tyhle klece Montana jsou svými dráty vhodné tak pro medvěda a ne pro papouška. A ještě k tomu teď ta reklama s tím jak je to sfušované. Za ty prachy, nekup to :O)
jan (neregistrovaný) 25.09.2012, 00:08:40 xxx.xxx.193.215
připadá mi to,jako když tu klec spíchli někde na dvorku a zapomněli ji odmastit. To už ti soudruzi z Číny umějí lepší kvalitu.Hlavně aby neokopírovali ten rez :-)) Díky za návod - od koho určitě nekoupit klec pro mého miláčka žaka.
anonymní (neregistrovaný) 26.09.2012, 11:39:35 xxx.xxx.78.58
55.2 Pozor, kritizujeme zde klece King Cages, ne Montanu. Já KC vracela hned zpět pro špatnou kvalitu, Montanu mám jen půl roku, zatím dobrá.
anonymní (neregistrovaný) 27.09.2012, 10:14:52 xxx.xxx.188.154
Ne to není pravda! Montanu máme 13 let a máme v ní kakadu a ani on neukosl barvu,nikde rez,žádný problém,fak velká spokojenost! Známý papouškář koupil od Terra International voliéru v nerezu a začala mu reznout.. Pak se ale zjistilo,že to nebyla dost dobrá nerez, která by mohla udržet trus.Takže opět šidili nerez za jiný materiál! Mluvíme o Kings Cages!Jak jsou světoznámí!. Konec chatové konverzace
anonymní (neregistrovaný) 29.09.2012, 17:21:38 xxx.xxx.125.255
Dobrý den, já mám také zkušenost s klecemi od paní Špačkové, a to velice špatnou. Myslím, že klece vyráběji doma v amaterských podmínkách a kvalitu tomu bohužel odpovídá. Už bych si u ní nic nekoupila. Rezignovala jsem na proces reklamace u této arogantntí paní. Tyto klece v každém případě nedoporučuji.
anonymní (neregistrovaný) 29.09.2012, 17:25:19 xxx.xxx.125.255
tož paní Špačkovou u nás na Moravě známe...abych byl slušný ...bez komentáře....myslím, že jí to to podnikání brzy skončí..je to do nebe volající..amaterismus..atd.
anonymní (neregistrovaný) 29.09.2012, 17:33:47 xxx.xxx.165.49
Přátele, klece od paní ŠPAČKOVÉ nedoporučuji, měl jsem papuška Žaka a klec paní Špačkové, bohužel mi papoušek za záhadných okolností uhynul, myslím, že to bylo tou klecí...nebyla bílá...takže si myslím, že to bylo tou barvou klece... chudák můj papoušek...myslím, že by takový podnikatele měli pozavírat až zčernají....jsem z toho fakt špatný...na papuška jsem si zvykl, on na mě..hruza...paní Špačkovou rozhodně ne...
anonymní (neregistrovaný) 29.09.2012, 18:20:40 xxx.xxx.224.57
http://youtu.be/xOt_Ra_6uC8 to je originál majitel v USA Kings Cages,nejen,že má vztah k papouškům,ale neví co se odehrává v Brně ve sklepě u pi.Špačkové,no brzo se to už bude řešit,ale tentokrát už jenom s ním!!!
King of master (neregistrovaný) 01.10.2012, 14:26:32 xxx.xxx.96.13
NO TO JE OPRAVDU HRŮZA A TO JSEM PRÁVĚ ZVAŽOVAL KOUPI VOLIÉRY KINGS CAGES,ALE KDYŽ TOHLE VIDÍM JSEM ROZHODNĚ VELMI ZKLAMANEJ NAD TÍM TO VÝTVOREM CO TADY VIDÍM A PRAVDA JE,ŽE KLEC OD TERRA INTERNATIONAL JAK JSEM KOUKAL NEKOUPÍM.TEN PAN ROBERT CAGES V USA BY ASI MĚL VĚDĚT JAK PANI ŠPAČKOVÁ DBÁ NA TECHNOLOGII A KVALITU VÝROBY A BARVY.TA BARVA NENÍ STEJNĚ VHODNÁ!JEN BÍLÁ BARVA JDE UDĚLAT NA ATEST,PROTOŽE JE POTRAVINOVÁ!JDEME DO MONTANY,JE ROZHODNUTO!!!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.