Aktuálně: 5 028 inzerátů173 637 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

rucne dokrmená korela

anonymní (neregistrovaný) 23.06.2010, 21:42:43 xxx.xxx.105.48
Nebojte králováci jsou fakt chytří papouši a snadno ochočitelní, dokrmovala jsem 14 dní mládě, které bylo zrovna vylítlé z hnízda. V klidu chodí na ruku, přiletí si pro nějakou mnamku a nechá se držet v ruce, což dělám málokdy jen když přerostou drápky nebo ho nesu do venkovní klece na sluníčko.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 23.06.2010, 21:44:29 xxx.xxx.105.48
Kdyby někomu byla divná ta noha, měl ji na dvakrát zlomenou, proto to dokrmení :)
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 23.06.2010, 21:56:18 xxx.xxx.120.80
Tak jsem si přečetla názory na dokrmené papoušky. Jen mi je líto práce chovatelů a ještě více papoušků, když čtu *prodám ochočeného papouška,dobře mluví, nemáme na něj už tolik času* Takových inzerátů jsem četla po různých inzercích v polsední době víc. Je mi z toho smutno.
anonymní (neregistrovaný) 23.06.2010, 22:32:06 xxx.xxx.105.48
To je ale skroro u všech zvířat paní Orino. Lidi si pořídí zvířatko a pak zjistí, že na něj nemají čas nebo že jim nevyhovuje tak rychle s ním pryč. Já pokud nemusím tak nedokrmuji a když tak většinou známým u kterých vím, že se bude mít ptáček dobře nebo když mají úraz jako ten královak a není zbytí. Momentálně mám z pokoje doslova ptačinec:) Dva králováci, tři korely( úllet chovné samice) a p. červenokřídlého, ten jediný byl donesen jako mazel.Korely mají už domov sehnaný a zbytek zůstavá doma, nikomu bych je už nedala. Včera zrovna dostaly staré - nové klece:)jsou větší než předchozí. Kdybych mohla nejraději bych je měla úplně na volno v pokoji.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 24.08.2010, 20:14:25 xxx.xxx.168.2
Dobrý den, prosím o radu, jak dokrmit mládě Korely, z čeho míchat potravu a další podrobnosti. Rodiče už je nechtějí krmit sami. Prosím - spěchá. Lenka
anonymní (neregistrovaný) 25.08.2010, 00:26:50 xxx.xxx.204.249
Jak je mládě staré? Nejde jen o potravu, ale i teplotu pokud je příliš malé. Doma nejste schopná potravu namíchat tak aby ptáče prospívalo dobře. Jako náhražka se dá použít třeba rozmočený piškot ve vodě, pokud je mládě moc malé natáhnout do stříkačky, pokud je větší můžete lžičkou (mě se ale stříkačkou krmí lépe). Kupte si dokrmovací směs, možná jí seženete v nějakých zoo prodejnách, ale to nevím jistě, jednou jsem jí sehnala v Hornbachu (aůe zrovna dražší značku). Jedna z nejlevnějších je třeba kaytee ... dokrmovací směsy už se míchají jen s vodou.
Míša (neregistrovaný) 23.12.2018, 22:49:23 xxx.xxx.34.204

Ahoj, prosím, hledám na prodej v Praze korely - pár. K dětem a i na chov. Potřebuji radu, aby byly co nejvíce kontaktní. Pořídit tedy lépe dokrmené? Prosím o typ na chovatele konkrétně neboalespoň stránky. Děkuji moc. Můj email

michalama77@gmail.com

Adanaja (neregistrovaný) 26.08.2020, 20:19:00 xxx.xxx.96.217
Dobrý den, prosím poradite někdo chovatele co dokrmuje od 1 dne korely?Bojim se že naletim, děkuji
Adanaja (neregistrovaný) 26.08.2020, 20:22:22 xxx.xxx.96.217
kateřina.vychodilova@email.cz

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.