Agapornisové - Dirk V.A.

Dobrí deň. Chcem rzpútať debatu o tejto knihe.Tý ktorý ju vlastníte píšte svoje názory,tí ktorí si ju chcete zakúpiť pýtajte sa. Ja ju mám a som nadmieru spokojný , hlavne genetikou.
  • Obrázek
stangger stangger 25 příspěvků
Ospravedlňujem sa , omylom som vložil dve rovnaké témy. Prosím admina o zmazanie jednej z nich. Ďakujem
stangger stangger 25 příspěvků
Dobrý den. Tato kniha je podle mě opravdu moc pěkná. Obsahuje mnoho krásných fotografií agapornisů. Jedinou chybičku co bych vytkl je to, že jsem čekal trošku rozsáhlejší poznatky o chovu jednotlivých druhů, obzvláště těch vzácnějších. Tato sekce mě přijde trošičku obecná. Ale cekově stojí kniha jistě zato, obzvláště u milovníků agaúpornisů by neměla chybět. Mirek
sunflowersman sunflowersman 399 příspěvků
Kniha vyšla v r. 2006 takže ten kdo chtěl si již knihu koupil a svůj názor si udělal. Co se týká rozsahu, je to pouze pojetí autora, jinak je kniha přeložena opravdu skvěle.
neregistrovaný Orina neregistrovaný
Kniha je opravdu skvělá, je to velká konkurence pro knihu od zesnulého př. Vašíčka. Ale obecně u laiků napáchala trochu škody, všichni byli do této doby zvyklí pouze na již zavedené názvy mutací a najednou se objevilo pojmenování nové a dle mého správnější. Sám jsem pro to nové, logičtější pojnenování mutací.
V poslední době mi vyšel v NovéExotě článek o odchocu agap. lilianae mutací žluté řady - použil jsem názvosloví dle p. Abeeleho, redakční rada tento článek ještě doplnila o fota mutací nazvaných dle názvoslovií př. Vašíčka a velmi mnoho meilů mě upozorňovalo ať si v tom co píšu udělám jasno. Já ale jasno mám, jsem jednoznačně pro Abeeleho použité názvy a zdůvodnění.
cone cone 1412 příspěvků

     Dobrý deň,

zháňam túto knihu a neviem ju zohnať, nemá ju niekto na predaj?

Ak ano písať na mail tammarra7@azet.sk.

Ďakujem

neregistrovaný Tami neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »