Je to svrab?

Odpověď na příspěvek uživatele Arthur z 30.08.2015, 11:31:47

Pro Arthur:

Prosím uklidněte se a udělejte si pořádek ve svém dotazu ! Např.:

1. "Koupila jsem nemocného papouška, abych ho uzdravila.
  2. Nevím, jak se nemoc papouška jmenuje a jak se léčí.
  3. Pozvu veterináře, aby papouška uzdravil a náklady na léčení a na veterinární službu budu žádat na prodejci papouška, aby mi je uhradil.
  4. Prodejci papouška musím nezpochybnitelně prokázat okolnosti nákupu papouška tj. kdy, kde, konkrétně kterého papouška a jak nemocného jsem u něho koupila, abych mohla reklamovat nákup a žádat úhradu veterinárních služeb. Při nákupu jsem si papouška prohlédla, proti jeho zdravotnímu stavu jsem neprotestovala, tudíž byl papoušek zdravý; leda že by býval měl tzv. "skrytou vadu", kterou musím dodatečně prokázat.
  5. Co a jak prodejce chová není můj problém a nemám právo mu do toho jakkoliv zasahovat; on se může bránit i soudně. Každý chovatel má právo chovat i prodávat ptactvo různého stáří.
  6. Stáří klecí a jejich vybavení neznamená, že jsou nevhodné.
  7. Červotoč je brouk, jehož larvy se živí dřevem. Ani člověku ani papouškům červotoč nemůže ublížit.
  8. Pro ničení červotočů a jejich larev existují chemické prostředky, jejichž doporučený způsob a vhodnost použití patří odborníkům na asanaci starožitností, zejména dřevěných (tato problematika nepatří do oboru "Chov živočichů"). Týká se to i starých dřevěných staveb, např. domů.
  9. Pergola a její údržba patří do oboru "Zahrada". Na její údržbu se musím zeptat na jiném webu."
neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Dodatek:

1. Dobré skutky se dělají na vrub vlastního účtu.
  2. Pokud chcete vydělávat, tak se tomu lidově říká "kšeftování" a je k tomu potřeba evidence na Živnostenském úřadě, IČO, placení daní aj.
Odpověď na příspěvek uživatele malond z 23.08.2009, 11:02:44

Dobry den, shanim do poradu Receptar fotku andulky, ktera má parazita Vapenku, nemohl by mi někdo pomoci?

Předem moc děkuji za info

neregistrovaný Marketa Salatova neregistrovaný

Dobry den, shanim do poradu Receptar fotku andulky, ktera má parazita Vapenku, nemohl by mi někdo pomoci?

Předem moc děkuji za info

neregistrovaný Marketa Salatova neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 25 (celkem 25)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »