Aktuálně: 5 170 inzerátů172 143 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Vlaška koroptví - nenese :o(

x-betynka (neregistrovaný) 31.10.2011, 09:49:02 xxx.xxx.29.18
Nevíte, kde bych mohla ještě teď sehnat pár kuřic vlašek koroptvích? Už je po sezoně, ale do jara se mi čekat nechce. Ideálně jihomoravský kraj. Děkuji
Pavel Zavřel (neregistrovaný) 17.03.2012, 03:29:22 xxx.xxx.30.58
Pane Žilinec vůbec nereagujte na všechny odkazy,jsou to všichni amatéři,já mám od Vás kuřičky pravda už 4 roky a nesou jak závodní slepice.Moje babička chovala 140 vlašek a říkávala co vajíčko to korunka a slepičky zaplatily uhlí na zimu. Určitě se letos ozvu. Zdraví Zavřel Dvorce u Bruntálu
Iva (neregistrovaný) 31.03.2012, 13:59:36 xxx.xxx.22.157
dobrý den, jsem začátečník, koupila jsem si pro radost i pro užitek 3 vlašky koroptví DOMINATY, moh by mi někdo prozradit jaký je rozdíl mezi čistou vlaškou koroptví a vlaškou DOMINANTEM? vim že dominanti jsou nějakým způsobem křížený aby míň kvokaly a nesly víc vajíček, to by přeci mělo být dobře pokud se nechci věnovat chovu a výstavám.
anonymní (neregistrovaný) 30.06.2012, 12:31:33 xxx.xxx.75.62
Dobry den, Musim pridat svou zkusenost s p. Zilincem (respektive s pani Zilincovou!). Kurice jsem objednal nekdy v breznu (40 kusu) a moje objednavka byla potvrzena a prislibeno dodani kuric nekdy v prubehu kvetna. Kdyz se nic nedelo, zavolal jsem zpet a dovolal jsem se pani Zilincove, ktera me ujistila, ze moji objednavku eviduji a vzhledem k urcitemu zpozdeni, dojde k zaslani kuric o 2-3 tydny pozdeji. To me uklidnilo a tak jsem cekal. Ubehly 4 tydny a zase nic. Uz jsem byl mirne nastvany a tak jsem opet zavolal pani Zilincove. Tentokrat jiz pani nebyla tak vstricna a na muj dotaz, kdy kurice privezou, nebyla schopna odpovedet. Rekl jsem ji, ze prece musi znat alespon priblizny termin, ale pani jen mlzila a prislibila, ze objednavka bude urcite vyrizena. Tak a ted prichazi tresnicka na dortu. Vcera odpoledne jsem bohuzel nebyl u telefonu, protoze nam onemocnela 17 mesicni holcicka a ja stravil cele odpoledne po doktorech a na pohotovosti. Navic mame doma tydenni miminko a manzelka je po akutnim cisarskem rezu. Kdo nekdy mel male deti, tak pochopi. Proste k telefonu jsem se dostal az dnes dopoledne a zjistil, ze mam nekolik zmeskanych hovoru z vcerejsiho odpoledne a dnesniho rana z neznameho cisla. Zavolal jsem zpet a k memu prekvapeni se na druhe strane ozval hlas pani Zilincove. Hura rikam si, kurice konecne budou! Ale ouha, pani Zilincova mi rekla, ze jelikoz se mi nemohla dovolat, tak cast kuric nabidla jinemu zajemci. Snazil jsem se vysvetlit ji situaci. Ale pani nechtela rozumet. Pritom dobre vedela, ze kurice mam objednane jeste pro nekolik dalsich pratel. Nakonec zacala byt velice neprijemna, az vulgarni. Myslim, ze by od ni nebyl problem brnknout tomu zajemci a vysvetlit co se stalo. Kdyz jsem ji rekl, ze s takovym jednanim jsem se jeste v obchodnim styku nesetkal (jednal jsem uz v zivote s mnoha ruznymi lidmi a vzdy jsme nasli reseni), rekla mi, ze se mnou NEBUDE JEDNAT VUBEC A ZAVESILA. Takze kurnik pripraven, pratele nateseni... Super zkusenost. Nemuzu hodnotit kvalitu kuric, ale tyto lidi rozhodne nedoporucuju vzhledem k jejich buranskemu chovani! Podporovat takove xindly uz nehodlam.
anonymní (neregistrovaný) 30.06.2012, 13:15:07 xxx.xxx.75.62
Tak nakonec jsme to vyresili. Pani Zilincova se ozvala a nasli jsme reseni.
anonymní (neregistrovaný) 15.07.2012, 15:42:45 xxx.xxx.96.66
Dobrý den, taktéž se musím podělit o zkušenost z Žilincovími. Pán přede mnou mi vzal téměř slova z úst. Objednávala jsem vlašky na konci března, s tím že mi budou dodány v polovině dubna, nejdéle v půli března. Když jsem v červnu žádné slepice doma ještě neměla, napsala jsem panu Žilincovi e-mail na který mi nikdo neodpověděl, tak jsem to po 14ti dnech z opakovala a paní Žilincová mi odpověděla, že je do 3 týdnů dostanu. Když už utíkal 7mí týden a slepice nikde, tak jsem zavolala a paní Žilincová rozhodně nemá chování obchodníka. Ptala jsem se, proč přijímají objednávky a slibují to pomalu do 3 týdnů, když to nejsou schopni dodat ani do 3 měsíců. Paní Byla dosti nepříjemná. Je to jen o matematice. Snad vědí kolik mají kuřat na skladě , na kolik ks (a do jakých oblastí, kvůli rozvozu) mají objednávky a podle toho mají slibovat termíny. Dnes jsem tedy konečně obdržela kuřice a budu s napětím čekat, co z toho vyroste a kdy začnou snášet. Rozhodně nejsou 13 ti týdení jak měli být, jelikož doma mám 14 týdení kuřata z vlastních vajec a ty jsou pomalu jednou taková, než kuřata od p. Žilince. A asi 5 z 20 mají dost vyškubané peří na zádech. Takže sice nevím jak se budou vyvýjet dál a co snesou, ale už jen kvůli tomu jednání a dodací lhůtě nedoporučuji.
anonymní (neregistrovaný) 15.07.2012, 15:45:26 xxx.xxx.96.66
Mělo tam být v půli dubna, nejdéle začátkem května. omlouvám se za překlep.
Ajwen (neregistrovaný) 26.06.2013, 09:12:52 xxx.xxx.44.20
My jsme od pana Žilince z Částkova brali minulý rok na podzim, ještě před jarem se dali do pořádku a žačali snášet.... sklopené hřebeny mají všechny, jsou krásné a vajíčka snášejí bílé normální velikosti... někdy i dvoužloutkové. Už jsme od nich vylíhli i kuřátka z líhně a včera nám jedna slepička sedla na vejce, tak snad z toho něco bude...
Anonymní (neregistrovaný) 02.04.2018, 22:35:32 xxx.xxx.109.58

Tady davam adresu na chovate vlasek ruzne barevne razi sem klubu chovatelu mamcistou liniji vlasek bilejch a nesou suprove   Klub chovatelů vlašek.                     Vlasky mam od pana turka Rokycan

J.M. (neregistrovaný) 02.04.2018, 22:57:15 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.04.2018, 22:35:32

Odkaz na chovatele vlašek :

https://klub-chovatelu-vlasek.webnode.cz/kontakt/

 

Daniel Žilinec (neregistrovaný) 01.04.2019, 23:04:18 xxx:xxx.aaa4:c072

Všechny vás zdravím,

máme stovky spokojených  zákazníků. Všem nemůžeme stoprocentně vyhovět, i kritika je součást podnikání. Musíme dodržovat veterinární zákony. Ani náš Stvořitel nedokáže všechny udělat šťastnými a spokojenými.

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.