Dá se někde koupit moloch?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda se dá někde tady v české republice např. ve zverimexu koupit moloch ostnitý, protože bych si ho možná ráda pořídila. Dá se někde sehnat a Kde se dá sehnat a kolik by asi stál?
Předem děkuji za odpověď
neregistrovaný Natalie neregistrovaný
Ne,Moloch Ostnitý je velmi vzácný.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
jste si jist ? já jich mám doma plno.
  • Obrázek
mohl bych se zeptat kde jste je koupil
No pokud mohu, ráda bych ti doporučila http://eshop.farmapython.cz/. Zde pravidelně nakupuji já. Zatím jsem byla vždy naprosto spokojena. Doufám, že ti to pomůže;)
neregistrovaný Lenicka1313 neregistrovaný
Díval jsem se tam a maji to tam moc dobry pomohlo diky moc. :-
neregistrovaný danko233 neregistrovaný
Moloch není vůbec běžný ještěr a pokud nemáte s teraristikou zkušenosti, rozhodně bych si ho nepořizoval. Ve zverimexech na ně narazíte jen naprostým omylem, hledal bych u konkrétních chovatelů. Osobně však nemyslím, že ho seženete.
vitticeps vitticeps 17 příspěvků
Dobrý den, moloch není pro běžného chovatele dosažitelný. Cena se bude pohybovat kolem sta tis,a je jen velmi málo lidí, kteří je rozmnožili (v čr nevím o nikom) a dovoz je zakázaný.. 3.příspěvek je pěkná blbina.. Pokud máte zájem, kupte si ropušníka- Phrynosoma. Vzhledem i chovem je dost podobný a dováží se, takže je možné ho na nějaké tera burze koupit. A cenově je dostupný (kolem 2 tis). Většině lidem po pár měsících uhyne, ale vím o jednom chovateli, který už nabízí odchovy. Ty jsou však už v jiné cenové výši než dovoz :). Jo a ve zverimexech na molocha vážně nenarazíte :)..
neregistrovaný Lucka neregistrovaný
nabidnete molocha trniteho
neregistrovaný jumbo neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »