korela a vajíčka

Dobrý den,tak se nám z Oskara vyklubala Oskarka :-).Začala snášet vajíčka,ale je bez samečka,mám o ní obavy,nemůže se jí nic stát?Dočetla jsem se v knížce,že se jí vajíčka mají nechat.A taky mi někdo říkal,že mu potom korela umřela.Mám jí věnovat nějakou větší péči?Je jí něco přes rok a je ochočená,nerada bych o ní přišla.Moc děkuji.Kamila
  • Obrázek
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
toto je naprosto přirozené.. nechte ji sedět na neoplodněných vajíčkách dokud snůšku neopustí tím se uspokojí její hnízdní pud.. vajíčka ji neberte mohli by snášet nová a nová a tím by hrozilo to umrtí !Je dobre ji nyni krmit jenom suchym zrnim a vodou.. po skončení opět podávat ejí pestrou stravu
ještě dodávám, že toto můžete očekávat i za půl roku ! ale musíte si dát pozor aby se hodně nevysilovala !
Nechte ji sedět a až se o ně přestane starat tak je vyhodte
Nechte ji sedět a až se o ně přestane starat tak je vyhodte
Jakub Pazderník Jakub Pazderník 20 příspěvků
Moc Vám děkuji.
ahoj mám také korelu která stále snáší vajíčka bez samečka, vajíčka ji vždy necháme dokud o ně sama přestane mít zájem, jenomže ona stále snáší a hrozne ji to vysiluje už nevíme co s ní ?? už od srpna měla 15 vajíček. děkuji Pája
kupte samca
hrabosek hrabosek 134 příspěvků

dobry den,take mame korelu KUBICKA,DOSTALA JI MALA K NAROZENINAM,uz nam snesla dve vajicka,co druhy den jedno,tak taky nevime co delat a ctu si tyhle rady,tak mame KUBICKU...taky je ochoceny...a......nechceme o ni prijit

neregistrovaný danielao neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »