Aktuálně: 5 045 inzerátů173 360 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

kurník

anonymní (neregistrovaný) 06.11.2009, 20:08:18 xxx.xxx.229.18
dobrý večer vážení chovatelé prosím pomůžete mi postavit kurník příjmu jakýkoliv plánek-dřevo, cihla=cokoliv všude jsou různé rady ale obyčejný plánek na kurník pro 8 slepic ne děkuji za cokoliv l.kytka@seznam.cz hanka
J.M. (neregistrovaný) 08.11.2009, 00:24:40 xxx.xxx.105.3
Pane, paní,
do vyhledávače internetu si zadejte heslo "kurník" (bez uvozovek) a klikněte na "hledej". Objeví se vám výrobci, kteří hotové kurníky nabízí k prodeji. Tímto způsobem je možné získat i informace o kurnících používaných třeba v Americe.

Jinak se můžete jít podívat k nějakému chovateli slepic, který jich má cca deset a tam si změřit rozměry kurníku, který ten chovatel používá a současně si nakreslit plánek. Můžete se s ním poradit i o tom, jaký materiál máte na kurník použít. třeba vám ten kurník ten chovatel i udělá (:-) .

Jinak mi můžete napsat na: hudba@unet.cz
svou poštovní adresu, a já bych Vám nějaký náčrt plánku kurníku poslala; ale upřímně řečeno se mi do toho moc nechce, protože lidé za takovéto služby nechtějí zaplatit, a ani někdy nepoděkují.
anonymní (neregistrovaný) 12.02.2010, 19:56:41 xxx.xxx.196.191
Dobrý den,

velmi mohu doporučit zateplený kurník firmy Truhlářství Gilík, který je velmi kvalitní a vychází z praktických zkušeností a potřeb. Je zcela kompletní a nemusíte na něm "hnout ani prstem". Jeho výrobce je sám velmi úspěšný a známý chovatel drůbeže (plemena Rousných zakrslých). Kurník najdete na jejich webu, v sekci výrobky. http://www.truhlarstvi-gilik.cz/

Doufám že má rada Vám bude přínosná
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.