Aktuálně: 5 088 inzerátů172 512 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Leguán zelený

Pavel Kohout (neregistrovaný) 30.11.2009, 10:04:03 xxx.xxx.5.117
Dobrý den všem, potřeboval bych poradit ohledně leguána zeleného, velmi prská a plyve na sklo terária, o tomto jsem se však nikde nic nedověděl. Můžete mi poradit, zda je to normální nebo mu něco chybí, popř. je to průvodní znak nemoci ?
Děkuji pavel kohout
Denda (neregistrovaný) 22.02.2010, 17:02:52 xxx.xxx.45.1
četla jsem si odbornou literaturu o leguánech, protože jsem si taky nedávno jednoho pořídila. Zbavuje se tak soli, proto prská. v nose se mu usazuje sůl, která když se hahromadí tak ji vyfrkne. je to úplně normální řekne ti to každý veterinář.
Tomas (neregistrovaný) 27.03.2010, 22:27:39 xxx.xxx.234.36
mam mladeho leguana vubec nezere anji je treba 4dny na jdenom miste a nic nedelaje to normalni a kdyz ho chi vzit lita po terarku
Kristýna (neregistrovaný) 05.04.2010, 12:19:47 xxx.xxx.16.87
Dobrý den mam samicku leguana, ktera ma na zadecha jedne strane zrohovatelou kuzi a porad se ji to rozlejza,na veterine mi na to dali masticku ktera nepomaha a porad se to rozleza. Na hlave uz to ma tolik rozlezle ze se ji to dostalo az k oku a nemuze ho zavrit ani otevrit..ma ho v jedne poloze..jetsli nekdo vite jak ji pomoct tak mi prosim poradte...dekuju

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.