agapornis

Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 04.10.2016, 14:58:14

Vážená Naty,

moje odpověď pro Ilon nebyla strašením. Moje vyjádření a doporučení bylo: "že se asi papoušek nudí, a aby mu paní přidala napřed  samičku a budku" .  Teprve pokud by to nepomohlo, tak vrátit papouška do Zverimexu. Takže jste mou zprávu asi nečetla pozorně, a také jste ji správně nepochopila. no Takže doufám, že tentokrát jste mne už pochopila správně, když říkáte, že "většina věcí jde, když se chce" a Vy tedy určitě chcete má slova správně pochopit. P.S.: Domnívám se však v tomto případě, že nepřátelskou a destruktivní povahu papouška Pepina těžko někdo napraví, protože "Zvyk je železná košile" smiley.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

jen nevíme jestli llon měla dost velký prostor aby přikoupila samičku a ještě je nechala vyvést mladé, třeba jsi papouška koupila jako společníka a když četla vaše doporučení tak usoudila že pokud nemůže koupit samičku, je snaha zbytečná ale možná by se s tím dalo něco dělat( je to pouze můj názor, nikomu jej nevnucuji ale nevíme jestli měla paní smileyprostory pro dalšího papouška a případné mladé)

Naty1 Naty1 235 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 04.10.2016, 20:37:29

...to je pravda, to nevíme, jestli paní Ilon měla dost velký prostor (ona se totiž ve svém dotazu o problému prostoru vůbec nezmínila), aby mohla přikoupit samičku a nechat papoušky vyvést mláďata; nevíme však ani to, zda ta paní usoudila, že snaha napravit povahu papouška je zbytečná. O paní Ilon a o jejím papouškovi se totiž bavíme bez ní, jinak řečeno "za jejími zády" a ona se k naznačeným návrhům nevyjadřuje. Je docela i možné, že papoušek Pepin se v rodině s dětmi cítí jako "páté kolo u vozu", tedy že trpí nedostatkem pozornosti té paní (současně o pozornost jejích vnoučat nestojí), a proto papoušek "zlobí".  To dělají děti také : Aby upoutaly pozornost rodičů nebo prarodičů a odtrhly je od sledování TV, tak začnou provádět zlomyslné  skopičiny.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele lucie z 17.10.2012, 23:56:46

Prosím,byl by možný ještě kontakt?děkuji

neregistrovaný Zdenka neregistrovaný

Dobrý den.Potřeboval bych vydezinfikovat budky.Můžete mi poradit jaký přípravek mám použít?Jsou tam nějaký brouci. Děkuji

neregistrovaný Horký neregistrovaný

Dobrý den , chtěla bych se zeptat co  mu dáváte  za odměnu když udělá něco dobře ?

neregistrovaný valerie neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 81 - 86 (celkem 86)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »