exotické ovoce

Chtěl bych se zeptat chovatelů plodožravých ptáků jaké mají zkušenosti s podáváním exot.ovoce.Sám mám loskutáky a když dávám papouškům třeba mango tak loskutáci tak žadoní,že jim musím také kousek dát,i když si nejsem jistý zda dělám dobře.Mnoho informací na toto téma bohužel není.Běžně podávám granule,all pet sypkou hmotu tu ale moc nemusí,a ovoce běžně dostupné.
neregistrovaný jirka neregistrovaný
Dobrý večer! V krmive je myslím si dosť dobrý sortiment druhov exotického ovocia.
vmakovicky vmakovicky 70 příspěvků
Dobrý den. Jak uvádí pan Makovický, nějaké informace jsou v sekci "Krmivo". Osobně si myslím, že občasným podáváním exotičtějšího ovoce nic nezkazíte. Z tohoto typu ovoce občas podávám mango, papáju, granátové jablko, fíky ale třeba i liči, nebo karambolu. Adam Bura
bouda bouda 77 příspěvků
Děkuji pane Bura za věcnou odpověď,přesně takovou jsem očekával.Jirka
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Můj agapornis růžohrdlý si sám vytrhává peří. Vytvořilo se mu tak holé místo. Byli jsme s ním u veterináře a ten mu pod každé křídlo potřel nějaký gel. Prý by mu to mělo pomoct. Mu to pomohlo, ale za nějakou dobu si to vytrhává zase. Nevím, zda se jedná o vnitřního parazita, nebo jestli je to spíš z psychiky (v kleci je s ním dominantní samička fischri, a taky jsme je začátkem roku přemístnili ho vedlejšího pokoje směrem do ulice).

neregistrovaný Hana neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Hana z 28.03.2017, 21:31:45

Tak zkuste každého z papoušků přemístit do samostatné klece. Někdy se i u papoušků stane (domnívám se), že si "navzájem nerozumí" a musí následovat jejich "rozvod od stolu i od lože" sad.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »