Aktuálně: 5 053 inzerátů173 430 diskuzních příspěvků17 742 uživatelů

Kakari

anonymní (neregistrovaný) 30.08.2007, 10:41:30 xxx.xxx.14.80
Dobrý den chtěl bych se vás zeptat jestli je na ochočení lepší samec nebo samice a jestli mají vlohy k mluvení
Hann
Hann (250 příspěvků) 30.08.2007, 13:48:11 xxx.xxx.129.11
Dobry den meho kakarikiho znate z diskuze : samecek nebo samicka kakariki, mno a ten nas kakariki ma +- 6 měsíců uz je castecne ochocen a snazi se napodobovat zatim tri slova amo, ne a ahoj . jinak je to velice pritulny a hravy papousek, hodne zvedavy ale to je asi kazdy ale jie u nej jedna nevyhoda par mesicu po zakoupeni kazde rano velice hlasite ,, řval " jak se muzete docist v druzich tak jeho prohjev hodne hlasity pripomina meceni kozy a to muzu potvrdit ale papousek uz sy zvykl a my na to jeho ted uz jen obcasne meceni taky . . Hann
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 30.08.2007, 14:17:42 xxx.xxx.14.80
A ještě bych se vás chtěl zeptat jestli je pro něj vhodná klec o rozměrech 45,27,60cm(d,š,v,)(jen pro jednoho) děkuji.
Hann
Hann (250 příspěvků) 30.08.2007, 20:57:44 xxx.xxx.129.11
no ta ma ma rozmery d s v 45 40 85 a pripada mi pro nej tak akorat nas kakariki ma rad hodne pohybu hlavne lozeni po kleci a nekdy i kdyz ho pravidelne poustime proletet dela to ze se drzi bidilka a mava kridly . myslim ze by stacit mohla kdyz mu tam nechate nejaky volny prostor a krmitka date z venku viz foto na : pochlub se svou kleci,volierou . jako venkovni krmitka sme pouzili bazenky pro andulky ktere se pripevnuji na dvirka klece a zabrani i tomu aby pri prehrabovani krmiva delal neporadek lolem klece, najde sy co chce vytahne hlavu z krmitka a sni to, ma v kleci i houpacku kterou ovsem vubec nepouziva a hracky taky nema mooc rad . vetsinu dne travi na dne klece a prehrabuje v drnech ktere mu tam pravidelne davame ma nejradeji jablko apod. v pripade zajmu o informace o tomto papouskovi mi napiste na email. a muzete prilozit foto sve klece nejlepe i s kakarikim at se muzu podivat a porovnat velikost ptaka a klece a nejlepe z vice stran
Hann
Hann (250 příspěvků) 31.08.2007, 10:33:39 xxx.xxx.129.11
mno a jeste neco kakariki velmi rad utika po zemi klece tak nevim jestli ta vase bude stacit . a kakariki ma velmi rad slunecnici ale mooc slunecnice pr nej neni zase zdrave . . viz forum kakariki
anonymní (neregistrovaný) 31.08.2007, 21:37:36 xxx.xxx.14.80
četl jsem na foru že je lepší dát menší klec aby se dal líp ochočit, a stejně by měl pořát otevřené vrátka
lenka (neregistrovaný) 21.08.2018, 15:09:27 xxx.xxx.248.218

dobry den vcera jsem si domu prinesla papouska kakari mohl by ste mi nekdo poradit jak bych mela ji na to abych ho ochocila a poradte mi co ma kakari nejradeji k basteni


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.