Andulka

Dobrý den, včera jsem si koupila ve zverimexu anduláčka. Zvykli jsme si na sebe rychle už mi jí z ruky a klidně si na ní klidně i stoupne. A je na něm vidět, že má radost, když mu strkám ruku do klece s nějakou dobrůtkou. Ale chtěla bych se zepat, jak naučím anduláčka mluvit... Sice jsem o tom dost četla ale názory z odborných knížek se dost různí, tak bych se chtěla zepat někoho, kdo má zkušenost. Děkuji moc za odpověd.
neregistrovaný Lucie neregistrovaný
Mluvit mluvit a mluvit.Každý den si dejte anduláčka před sebe, a říkejte mu stále to slovo, které chcete aby se naučil. Chce to ale čas a trpělivost.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Až ho to omrzí tak odletí a příště raději nepřiletí, aby ho zase někdo neotravoval :-D Mrkněte se tady do článků už se o tom psalo a návod tam je!!
Mám také anduláčka už 2. rokem. Jediný osvědčený způsob je doopravdy pořád mluvit, když odletí tak ho nechte. Ale ten můj si za mnou přilítne pokaždé když z někým mluvím. umí říkat asi 20 slov. Ale pozor, né každou andulku lze naučit mluvit, jde o to, jaké k tomu má vlohy!
Přeji úspěch!

Prosím poraďe mi mám 3 měsíce anduláčka a nejde ven z klece, po bříšu v kleci se pohladit nechá, ale je hrozně bojácný, mluvím na něho, ale on otočí hlavičku na druhou stranu, chteůa bych ho naučit mluvit a dostat na prst, abych ho mohla dostat ven z klece, nevím už co mám dělat 

neregistrovaný Verča neregistrovaný
Dobry den muze byt andulla z kanarkem v jedne kleci
neregistrovaný alena neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »