Andulka

Dobrý den, včera jsem si koupila ve zverimexu anduláčka. Zvykli jsme si na sebe rychle už mi jí z ruky a klidně si na ní klidně i stoupne. A je na něm vidět, že má radost, když mu strkám ruku do klece s nějakou dobrůtkou. Ale chtěla bych se zepat, jak naučím anduláčka mluvit... Sice jsem o tom dost četla ale názory z odborných knížek se dost různí, tak bych se chtěla zepat někoho, kdo má zkušenost. Děkuji moc za odpověd.
neregistrovaný Lucie neregistrovaný
Mluvit mluvit a mluvit.Každý den si dejte anduláčka před sebe, a říkejte mu stále to slovo, které chcete aby se naučil. Chce to ale čas a trpělivost.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Až ho to omrzí tak odletí a příště raději nepřiletí, aby ho zase někdo neotravoval :-D Mrkněte se tady do článků už se o tom psalo a návod tam je!!
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Mám také anduláčka už 2. rokem. Jediný osvědčený způsob je doopravdy pořád mluvit, když odletí tak ho nechte. Ale ten můj si za mnou přilítne pokaždé když z někým mluvím. umí říkat asi 20 slov. Ale pozor, né každou andulku lze naučit mluvit, jde o to, jaké k tomu má vlohy!
Přeji úspěch!
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Prosím poraďe mi mám 3 měsíce anduláčka a nejde ven z klece, po bříšu v kleci se pohladit nechá, ale je hrozně bojácný, mluvím na něho, ale on otočí hlavičku na druhou stranu, chteůa bych ho naučit mluvit a dostat na prst, abych ho mohla dostat ven z klece, nevím už co mám dělat 

neregistrovaný Verča neregistrovaný
Dobry den muze byt andulla z kanarkem v jedne kleci
neregistrovaný alena neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »