chovatelé alexandrů

Dobrý den Peťule. Nemyslíte, že ten alexandr malý by mohl alexandry rudohlavé rušit při případném hnízdění? Evidentně je alexandr malý zajímá :)


Pro pana Kloudu: Všiml jsem si v profilu, že chováte pyruru rudohlavého a žlutokřídlého.Už se Vám podařil odchov? Za případnou odpověď děkuji.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Odchov u pyrur rudohlavých ano,u žlutokřídlých zatím ne.Od těch mám párek něco přes půl roku starý.Na letošní sezonu jsem zvědaví jak se podaří u obojích.;-)

Nevíte někdo kdo chová alexandry rudohlavý straky?Rád bych je zařadil do chovu.Díky za případné odpovědi.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Předchozí příspěvek je pro sunflowersman.Zapoměl jsem se přihlásit.:-D
klouda klouda 56 příspěvků
Dobrý den. Děkuji za odpověď. U mě se v zimě pyrurové rudohlaví pouze pářili, ale snůška neproběhla. Taky jsem zvědavý na jaro co předvedou venku. V jakém stáří Vám sedli? Pyrury žlutokřídlé bych chtěl také zařadit jednou do chovu, jsou impozantní. Jsou nějaká specifika a odlišnosti v chovu od ostatních pyrur? Děkuji. Štěpán
sunflowersman sunflowersman 399 příspěvků
Pyrury rudohlavý mi nasedly ve druhým roce.Loni jsem musel k samičce dát jiného samečka tak mi neodchovali nic.O to více od nich očekávám letos.:-)
klouda klouda 56 příspěvků
pro: sunflowersman: Ten ochočený alík k nim mohl jen, než začla samice hrabat v domečku pro křepelky, kde teď už dva týdny sedí. Od té doby ho přenáším na pouštění do jiné místnosti. A budu mu pořizovat samičku, evidentně by ji měl radši než celé ty roky, co mu dělali společnost jen lidé. Měli jste vidět jeho první reakce, když se setkal s papoušky :-)
  • Obrázek
neregistrovaný Peťula neregistrovaný

Dobrý den, daruji alexandra malého na oživení chovu. Je modrý,  okroužkovaný,  3 roky starý. Bohužel není ochočený. 

neregistrovaný Lenka neregistrovaný
Potřebujete úvěr pro případ nouze, při návrhu nákupu, spotřeba úvěr nebo personnel.Vous jsou přilepená k bance nebo zakázané bancaire.Nous nabízejí soukromé úvěry v krátkodobém střednědobém a dlouhodobém horizontu-line až 150.000 eur .v měsíční splátka a ceny jsou pevné a závisí na povaze, množství a trvání prêt.Durée splácení 12 až 150 měsíců a plus.Disponibilité z výše úvěru do 48 hodin. Žádné skryté clause.Discretion ujištěné, je to jednoduché, není příliš mnoho důkazů, které poskytují, rychlé a 100% záruku. Kontakt: andreanerija95@gmail.com
neregistrovaný Andrea neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 28 (celkem 28)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »