klec kakariki

Jak velká by měla být klec pro jednoho kakarikiho chovaného v bytě. Bude mít možnost každodenního proletu v bytě.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
dobry den, ja mam doma dva v jedne kleci 54×34×65cm a je to ok. nechavam je volne v byte i 3 hodiny denne - moc radi letaji. jinak kk obecne nepotrebuji prilis vysokou klec - jsou jako slepicky, hrabou na dne klece kde nustale hledaji neco na zub, i kdyz jim date jidlo do krmitek ve vysce bidylek, vyhrabou to vsecko ven na zem :)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den,
Já mám kakariky ve volieře 4x2x1(d,v,š) ještě s párou kouřovích a párou spěváku.Tak jak se napsalo už nad mnou tak kakarici jsou pořád dole v trávě a hlíně a když né tak skačou z větve na větev nebo šplhají.Čím větší klec tím líp ale myslím že nějak moc velká nebude potřeba:)
fylip
  • Obrázek
neregistrovaný fylip neregistrovaný
Zdravím. Mám v bytě dva kakariki v kleci s rozměry 54cm d x 39cm š x 74cm v. (Ještě je nemám pořádně ochočené, a proto nemají možnost proletu po bytě.) Sameček je více aktivnější a pořád po kleci poskakuje. Chtěla bych jim proto koupit větší klec. Stačila by klec pro hlodavce s rozměry 70×40×78 cm? (Do klece bych samozřejmě dala větve)
neregistrovaný Veronika neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 4 (celkem 4)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »