Aktuálně: 5 564 inzerátů168 381 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

chameleon

Dolanská Petra (neregistrovaný) 11.05.2010, 14:30:56 xxx.xxx.197.154
Dobrý den, měla bych k Vám velkou prosbu o radu jak na chameleona aby se nebál ,neschovával se a neútočil.? A také by mě moc zajímalo proč má spíše hnědou barvu ? Mám mládě dva měsíce staré když je sám v obyváku a nebo sledován z dálky tak je krásně zelený ovšem když se někdo přiblíží třeba na úklid terária a nebo krmení je bud hnědy nebo flekatý. Také bych ho chtěla nějakým způsobem ochočit aby se nebál a byl i venku třeba na ruce. Mohu Vás tedy poprosit o rady ? Předem Vám děkuji za odpověď. Přeji hezký den.
Martin (neregistrovaný) 18.05.2010, 11:12:17 xxx.xxx.205.141
Ahoj.Já sice chovám Agamy,ale měl jsem stejný problém.Když jsem si zakoupil samičku agamy měla pořád tmavou barvu,nejedla a schovávala se.Je to nejspíš změnou prostředí a máš ho asi kratší dobu.Moje agamka se za čas otrkala,vrátila se jí krásně zelená barva a začala si terárium prohlížet a skakala všude kde se dá.Začala přijímat potravu a potom jsem se snažil si jí každý den brát do ruky aby se ochočila.dělalo jí to zpočátku problém,ale donedávna když jsem jí pustil tak po mě lezla jako po klacku.Těd je v březích tak se zase straní,ale to uz je příroda.
MIKY (neregistrovaný) 21.08.2010, 13:36:41 xxx.xxx.53.99
ahoj,chtela bych vas poprosit o radu.Mam chameleona samce uz asi dva roky stareho,ted zacal hrabat dole po celem terariu,nechce skoro lezt na vetvicky a kolikrat i spi na zemi.Porad jen zavira oci a vubec se nechce hybat.Do dneska v pohode zral,ale dnes jsem mu davala potravu a nechtel,nechce uz ani pit...kdyz ho vylakam na ruku,coz se mi ted dari jen malo tak me prijde,ze je strasne slaby.Prosim o jakoukoli radu..
šatek (neregistrovaný) 05.09.2010, 23:15:56 xxx.xxx.154.74
chtel bych se zeptat nasemu chameleonovy se delaji sem tam na hlave a u oci cerne tecky ktere mu zase zmizi po nejake dobe.dostava vitaminy trixie a vse co potrebuje ma 4 mesice tak nevim jestly mu neco nechybi diky za radu ..

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.