nález papouška

mohli byste mi poradit - našla jsem včera v radotíně u řeky na cestě papouška, ma mú o nahlášení nálezu nikdo nejevil zájem, zdá se ochočený ... jak máme hledat původního majitele?
neregistrovaný eva zykánová neregistrovaný
nemá kroužek? a jaký je to druh papouška? pokud nemá kroužek, bude obtížné s jistotou identifikovat majitele. pokud kroužek má, tak jeho číslo nesdělujte, měl by vám ho nahlásit majitel. nejlepší je asi napsat sem. popř. rověsit letáky v okolí, ale to bych udělala jenom pokud má kroužek. možná někoho tady napadne ještě něco jiného....zatím vám asi nezbyde nic jiného, než si jej nechat a počkat, jestli se někdo nepřihlásí.
liaj liaj 111 příspěvků
Postrádáme žlutou andulku - lutino? Není to ona? Děkuji za zprávu!
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
andulka to určitě není, vypadá na nějakého amazońana
vsichni amazonane, s vyjimkou modroceleho, az do 31.12.2009 podlehali povinne registraci. takze pokud to neni zrovna modrocely nebo letosni mlade (coz asi neni), opiste si cislo krouzku a ucinte oznameni o nalezu na MHMP, odbor ochrany prostredi, pi bednarova nebo vrankova http://magistrat.praha-mesto.cz/77278_Ohlaseni-zmeny-tykajici-se-registrovaneho-exemplare-uhyn-ztrata-nebo-zniceni-vypujcka-najem-prodej-darovani-jiny-prevod-exemplare-prirustky-trvaly-vyvoz-z-Ceske-republiky-podle-23-zakona-c-100-2004-Sb http://magistrat.praha-mesto.cz/Urad/Odbory-magistratu?path=aplikace&apl=magistrat&case=oddeleni&Mid=8146&ido=5293&sh=2042441531
ps. oba odkazy se "slily" v jeden, tudiz kliknuti nefunguje. je treba jednotlive zkopirovat a pak vlozit do vyhledavace
jaký je to druh papouška ? Nám uletěl a bohužel kroužek na nožičce nemá. Byl mu sundán ze zdravotních důvodů.
neregistrovaný neregistrovaný neregistrovaný
našel se papoušek ... s číslem 123672 Cz volejte na číslo
neregistrovaný Straková neregistrovaný
nepochopím proč udáváte číslo kroužku! Teď si ho může přivlastnit každý! kdyby jste ho neuvedla ozval by se jen pravý majitel který číslo zná!

Na našem sídlišti v Jirkově jsem viděla papouška,byl velký asi 20cm, zelený s růžovou hlavou.

neregistrovaný dana mundokova neregistrovaný

Ztratil se mi papoušek senegalský má zbarvení zelenožlutošedé.Uletěl mi 4.1.2018.Nálezce odměním.Telefon:604189746

Odpověď na příspěvek uživatele eva zykánová z 15.06.2010, 17:11:51

ahoj, viděla jsem ho také, je to kakadu růžový, dala jsem to na Facebook, třeba se někdo ozve.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 12 (celkem 12)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »