Aktuálně: 5 144 inzerátů172 498 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Pro "chataře"

Marty (neregistrovaný) 04.11.2010, 20:33:49 xxx.xxx.249.60
Když se podíváte na plakát Exoty, tak je uveden v rodech Amazonci.
Marty (neregistrovaný) 04.11.2010, 20:35:50 xxx.xxx.249.60
*Fylip- viděl jsem to jednou a také jsem byl nadšený. Také doporučuji. Ale je to o drsné přírodě a vašich instinktech, zase z jiného soudku.
sunflowersman (neregistrovaný) 04.11.2010, 20:44:02 xxx.xxx.175.196
Fylipe jsem pravidelným fanouškem tohoto dokumentu. Je to super, sleduju ho na Discovery. Samozřejmě přeci jenom musí být všechno dobře naplánováno, aby byl Bear Gryll a jeho štáb co nejméně ohrožen, ale přesto and některými výkony člověk žasne. Nyní dokonce Bear natáčí i dokumenty jak přežít ve městě plném gangů a podobně.Některé věci by mě ani nenapadly, a přepadení může zažít každý, v té chvíli si člověk může vzpomenout na jeho chytré rady. Mirek
fylip
fylip (1289 příspěvků) 04.11.2010, 21:09:33 xxx.xxx.80.34
Marty: Já jsem zatím viděl všechny díly. Začal jsem se dívat asi 5 týdnu zpátky a předchozí jsem si pouštěl na internetu. Mirek: Vím že to musí byt naplánované, ale vem si že všechno naplánovat nejde. Třeba když ho naposled vysadili na moři, nebo když byl v poušti, taktéž dneska v bažinách kde bylo plno aligátoru. Je to ale borec. Třeba to jak dneska vyšplhal na strom pomocí tkaniček by mě vživotě nenapadlo a to většina takovíchto jeho nápadů. Je to perfektní dokument... fylip
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 04.11.2010, 21:49:55 xxx.xxx.226.3
Jo jo, protože takovýhleho chlapa mám doma, vím o čem mluvíte:-P, každou chvíli někde zakopnu o zbraň, bodnu si do nohy velmi ostrý nůž, ze skříně na mě vypadnou tonfy, z pod postele vyleze had, v dílně mi místo zabírají terče na střelbu z luku a kuše a kimona už mě nebaví prát:-)) Ale teď vážně: poslední z 45 mladých mi zůstal doma a přemýšlím :nechat? nenechat? nechat? nenechat?
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 04.11.2010, 21:50:32 xxx.xxx.175.196
Samozřejmě vše na plánovat nejde a někdy jde opravdu o krk, ale myslím si, že člověk jako je on takový adrenalin už vyžaduje. Celkově co se týká fyzičky, jde vidět, že za ty roky u armády a aktivního horolezectví, má perfektní fyzický kapitál. Mirek
Orina (neregistrovaný) 05.11.2010, 01:02:57 xxx.xxx.87.62
Tak pánové pistolníci, když jste nadšení s adrenalinu a stříleček, tak vám posílám něco do mailu. Na Martyho nemám mail, tak mu to někdo přepošlete. A nejlíp se na to kouká v noci za bouřky. Pokud bude mít někdo zájem tak si to přepošlete mezi sebou ať z toho mají taky něco ti druzí pistolníci. Jinak ,mně ten konec musela dovyprávět Růža, už jsem to nedokoukala.
Orina (neregistrovaný) 05.11.2010, 01:09:02 xxx.xxx.87.62
Tak prej jste to už do mailu dostali, kdo ne, tak se ozvěte, ať vám je taky chvíli blbě. Jo a kbelík k počítači pro slabší nátury.
Orina (neregistrovaný) 05.11.2010, 12:23:07 xxx.xxx.86.97
Posílám Patrikovi. jen nebudu mít čas přeposílat na mail každému kvůli práci. Tak jedině mezi sebou a nebo já až po 12.listopadu, kdy budu mít volněji v práci.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 06.11.2010, 22:47:37 xxx.xxx.226.3
Ách jo, tak si musím postěžovat,v neděli po burze jsem si měla jet pro nové aymarky a odešla mi brzdová destička, kdyby tu byl smajlík co brečí jak želva, už by byl tu. No , snad na Kladno dojedu, to je důležitý, možná i zpátky a v pondělí hurá do autoservisu a pak.....hurá pro ptáky:-))
Obrázek
hubas.lukas
hubas.lukas (196 příspěvků) 07.11.2010, 13:14:37 xxx.xxx.30.250
Čau Filipe, ted jsem zjistil že chováš i papoušky mnohobarvé?? je tak?? Kde jsi je prosím tě sehnal ?? Už jsem o nich také přemýšlel, ale vždy jsem narazil na příbuzní pár. A když to byl chovný pár toak byly až někde od Prahy :-). A jak se chovají ?? Je to něco podobného jako zpěváci. Mohl by jsi vložit fotku ?? Díky Lukáš, kdyžtak písni na mail.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 07.11.2010, 20:12:57 xxx.xxx.80.34
Lukáš: Mám mnohobarvě asi teprv asi měsíc. Koupil jsem je na burze ve Zwolle v Holandsku. Koupil jsem si mladý sestavený pár, ale ráno po příjezdu mi padl samec a tak jsem sehnal nového loňského samce v Přerově. Hned po přidání k samici se začali krmit a samec měl i pokusy o páření. Podle chovatelů s kterýma jsem se o nich bavil a kteří je mají, to nejsou papoušci nároční na výběr partnerů,, což se mi hned potvrdilo :). Jsou to krásní papoušci, nádherně vybarvení, řekl bych že pěknější než zpěváci. V knížkách se uvádí že jsou chováním i náročností hodně podobní zpěvákům. Podle mě to je víc jak pravda. Lukaši určitě doporučuju, nádherní papoušci. Mám je s párem králováků. Jsou to tolerantní papoušci. Matuš: Krása :)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.