Aktuálně: 5 593 inzerátů168 271 diskuzních příspěvků17 657 uživatelů

Pro "chataře"

sunflowersman (neregistrovaný) 19.07.2010, 23:32:40 xxx.xxx.175.196
Zbyňku ty želvy jsou parádní, gratuluji, budky samozřejmě taky. Měl jsi nějaké vyvěšené i z jara?
zbynek
zbynek (911 příspěvků) autor webu
20.07.2010, 12:17:19 xxx.xxx.142.1
Jo to jsou fotky z jara. Vletové otvory a rozměry byly dělány na sýkory koňadry a jedna na modřinky ale ve 2 ze 3 jsou polní vrabci. Želvy letos stávkují a nenesly, ale nevadí.
sunflowersman (neregistrovaný) 20.07.2010, 19:54:32 xxx.xxx.175.196
Vyfoťte je prosím lépe nejlépe na bidlu at je více vidět. Nejlépe i smatkou. Děkuji. Mirek
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 22.07.2010, 22:36:42 xxx.xxx.6.82
Tak jak jsem slíbila, dokončená volierka pro šplhavé aymarky, rozměry jen 1m x 1m x 1,8m. Dřevěný materiál co dům dal :-), cena 300 za pletivo, panty, zavírání, šrouby, hřebíky do 100,- Kč. Myslím, že jsou spokojené :-)
Obrázek
renca (neregistrovaný) 22.07.2010, 23:17:37 xxx.xxx.205.201
TAk to je strasny!!! do tyhle voliery musi pres den parit slunicko to je az beda!!! Chudak ptácí. ty museji byt vareni!!! dejte si to do stinu!!!!
Peťula (neregistrovaný) 23.07.2010, 09:32:58 xxx.xxx.38.103
Poněkud unáhlená reakce, ale mě rozhodně nenaštvete, mám dost zkušeností na to, abych věděla, kam postavit volierku. Takže foceno v ranním slunci, od 10h už tam slunce nesvítí, až do 6h odpolední zastíněno domem, ideální místo na volieru, nemějte obavy. A kdyby přesto, myslím, že by bylo tropickým ptákům lépe ty 2 měsíce v roce na slunci, než když jsou celoročně chováni při umělém osvětlení ve sklepě, a že jsem takové chovy už viděla. Smím poprosit o fotku Vašeho chovu? Přikládám totečky i dalších volier, všechny jsou po část dne na slunci a pak i ve stínu, rozhodně mi papoušci nehynou vedrem. Dokonce je v poledne chodím sprchovat, to je taky fajn zábava pro obě strany :-). A navíc je to zde určeno pro skupinku povídající si po večerech na místním chatu. S Vámi jsem se tam ještě nesetkala. Přijďte se podělit o zkušenosti :-)! Obrázek focen tak v 9h ráno, snad ten pohled vydržíte :-))
Obrázek
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 23.07.2010, 09:39:15 xxx.xxx.38.103
Je mi líto, budete muset vydržet do večera, až se dostanu k PC, kde jsou fotky ve větším formátu a ne jen v miniaturách ze stránek. Nebo překonat odpor a najít si to na mých stránkách :-)
Orina (neregistrovaný) 23.07.2010, 15:22:21 xxx.xxx.99.231
Ahoj Peťulo, klídek, mě taky napadl jeden neregistrovaný ze Slovenska. Každý má připomínek milion sedm a neví o čem je řeč. Zrovna tak ,každý by chtěl rady a když mu je člověk dá tak to není vhod. Já pokud mi někdo poradí, tak si z toho vyberu to co je pro mě vhodné a za ostatní poděkuju. Kdežto na diskuzi když se někomu dá dobře míněná rada,tak jsem si mohla přečíst, že jsem vlastně rošťák, že někomu radím. Pokud tedy bude ode mě někdo nějaké rady chtít, tak si bude muset vyplnit profil, abychom na chatu věděli s kým máme tu čest a ráda tam každému na otázku(pokud na ní budu odpověď vědět) odpovím. A neregistrovaní, kteří tady člověka zbytečně osočují budou holt mít smůlu, protože na chat chodí samí slušní lidé se kterými si člověk rád popovídá nejen o papouškách,ale o všem ostatním. Tady se můžete dál skrývat pod PC značkou a bát se aby vám za vaše impertinentní narážky někdo neodhalil vaše jméno, protože jinak se každý slušný člověk pod svůj příspěvek podepíše.
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 23.07.2010, 16:13:01 xxx.xxx.6.82
pro Orinu: ča čau, já jsem vklídku, mne to spíš pobavilo, víš ta hrůza a histerie v tom příspěvku, jak kdybych své papoušky pekla na slunci a jedla k obědu :-)). A takovýhle ať na chat snad raději ani nechodí, zkazili by nám tam milou přátelskou atmosféru. Tak zas někdy večer ahoj.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.