Aktuálně: 5 722 inzerátů166 259 diskuzních příspěvků17 630 uživatelů

Krmivo prp mládata

astička
astička (2 příspěvků) 28.10.2006, 20:53:23 xxx.xxx.100.85
Vážení prátelé,jaké máte skušenosti s nákupem krmení pro mladé papoušky.Já velice špatné,nakoupila jsem a doma jsem zjistila že je4 roky prošlé.Dovozce od kterého jsem nakoupila převážně pěstuje ovce a kozy,to mě mělo varovat,nevarovalo.
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 30.10.2006, 19:46:50 xxx.xxx.168.20
Dobrý den s tímto krmením mám více než dobré zkušenosti a jsem s ním spokojen. Ve vašem případě není problém v krmivu, ale v prodejci. Musíte být pozorná a číst si spotřební lhůtu. Přeci když jdete nakupovat do obchodu tak se pro jistotu podíváte do kdy se má výrobek spotřebovat. Ano teď bylo období kdy prodejci doprodávali staré zásoby a krmivo, které mělo poslední měsíc do konce spotřebné lhůty, ale prodejci na tuto zkutečnost upozorňovali a krmivo bylo značně zlevněno na 130 Kč další měsíc opět prodejci upozorňovali na toto krmení a dále nabízeli nové krmivo, kde byla v pořádku spotřební lhůta, ale toto krmivo, už stálo 180 Kč. Toto krmivo, které má konec spotřební lhůty se ještě může chvili používat, ale musí se dobře skladovat a připravená směs okamžitě skrmovat, takže neexistuje, žádné uschování nespotřebované směsi do ledničky a podobně na pozdější krmení. Vyzkoušel jsem i směs Nutribird, ale tu nedoporučuji a nikdy více si ji nepořídim. toto krmení je hodně řidké a mláďata ho špatně přijímají. Jsou chovatelé, kteří jsou s tímto krmením spokojeni. Já jsem spokojen s Kaytee. Dále jsou samozřejmě lepší a kvalitnější směsi, ale zde, už si musíte připlatit je to například ručně dokrmovací směs od firmy Zupreem a podobně, ale jak píši cena je vyšší.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.