Leguán zelený

Dobrý den, mám leguána-samici věk 7 let. Včera jsem našli v teráriu spoustu krve a zjistili , že krvácí z kloaky. Navíc měla pořád otevřenou tlamu a jazyk byl bílý a lepkavý. Krvácení přestalo. Podařilo se nám do ní dostat trochu heřmánkového čaje. Dneska slezla a snědla trochu trávy a taky se vyprázdnila-bez krve. Zdá se mi ale stále apatická. Do dneška jsme s ní neměli žádný problém. Nevíte náhodou o co může jít, popřípadě poradit ?
neregistrovaný Lucka neregistrovaný
Dobrý den,mám leguána-samca věk 1 a půl roku. Před 4-5 dny jsem yačal zjištovat že vůbec nechce jíst.Přitom mi tohle nikdy neudělal a stravu ma vyváženou!!!Nevíte co se děje popřípadě poradit!?moc dekuji
neregistrovaný Lukáš Műller neregistrovaný
Měl bych dotaz, jestli by někdo dokázal odpovědět na otázku, v jaké frekvenci slyší leguán zelený, respektive zda je leguán schopen slyšet kmitočky na 28kHz.
neregistrovaný Michal Nosek neregistrovaný
Ahoj Je to 20 dní co mám doma mládě leguána zeleného Všiml jsem si že má na těle zvláštní fleky (hnědé trochu až do černa) a příjde mi že se to zhoršuje.. A nedávno se mu objevil další který je úplně jiný- velký a modrý (ale není podním žádná boule nebo podobně) Nemá s tím někdo nějaké zkušenosti?? Předem děkuji za odpověď))
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný QuestD neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 4 (celkem 4)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »