Ara nobilis a Žako

Prosím o radu.Mám doma Aru nobilis,ochočeného samečka starého 15 měsíců.Nyní zvažuji ještě koupi Žaka nebo Amazoňana surinamského. Co na to zkušení chovatelé. Snesou se jakž takž nebo koupit jiný druh. Je jasné že každý bude mít svou klec ale každý den budou několik hodin lítat po bytě. Děkuji
neregistrovaný Pepa neregistrovaný
no podle mě by nemusel být problém, pokud budou oba mladí, můžou si na sebe zvyknout. Se 100% jistotou vám to asi neřekne nikdo.
kadukaj kadukaj 429 příspěvků
kombinaci nobilisky - zakove mam, spolecny prolet je mozny pouze za neustaleho dozoru a strehu. coz me nebavi, takze se proletuji samostatne. ***Snesou se jakž takž nebo koupit jiný druh. *** doprucuju koupit jiny druh a to samicku nobilisku. nobilisky jsou velmi parovi, singl ptak trpi.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Také jsem před několika lety měl nobilisky. Ke krotkému, ručně odchovanému samečkovi jsem dokoupi o pár měsíců mladší samičku, plachou, odchov pod rodiči. Po čase - cca 3 týdny - zkrotla i ona a byl možný společný pobyt mimo klec, oba dokázali dlouho hřadovat na mém rameni při sledování TV- Navíc si to více užijou, můžete je mít v jedné kleci a nemusíte dělit svouji pozornost a náklonost mezi dva samostatné jedince, budete mít nerozlučnou dvojici - a neztratí o vás zájem.
neregistrovaný cone neregistrovaný
Moc děkuji za odpovědi.Raději koupím samičku než jiný druh. Sameček je na mě dost upnutý a je to strašnej mazel. Mé dvě pubertální děti ho maj také rádi ale zdaleka jim nedovolí to co mě.
neregistrovaný Pepa neregistrovaný
A ještě prosím jak starou samičku koupit
neregistrovaný Pepa neregistrovaný
klidne mimino, samec je jeste mladoch
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »