Aktuálně: 5 597 inzerátů168 330 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Váš oblíbený rod papoušků-red.

Peroqe
Peroqe (261 příspěvků) 05.11.2007, 18:20:07 xxx.xxx.223.114
Uběhlo již něco přes týden, co jsem toto anketní téma založil . Moc lidí se do této aktivity nezapojilo (dohromady cca 10 hlasů), proto bych s dovolením začal zpracovávat fotogalerii náhodně zvoleného rodu, a to konkrétně: Anodorhynchus, Ara, Propyrrhura, Orhopsittaca a Diopsittaca; stručně řečeno, všechny zástupce Arů. Další čeledi a rody v pořadí ( Poicephalus, Loriidae, Forpus, Amazona, ...) zpracuju podle času, snad již v brzku. U některých druhů mohu napsat i jejich typické vlastnosti nebo naopak zajímavé informace, které znám.

PRO PŘEHLEDNOST PROSÍM ABY MI DO TÉMATU NIKDO NEZASAHOVAL DOKUD FOTOGALERII NEUKONČÍM !!! Po příspěvku typu: "Od teď již můžete přispívat", atd.. budu rád, když se zapojí více chovatelů a třeba i přidají jejich vlastní zkušenosti, postřehy či jiné zajímavé informace týkající se daného celku. Doufám, že mé usílí nebude zbytečné a v diskusi mě třeba i někdo podpoří.


Přeji pěkný den.
Luboš Tomiška (red.)
Zdeny (neregistrovaný) 06.11.2007, 13:06:10 xxx.xxx.228.154
Omlouvám se za vložení fotky hyacintových, stalo se před otevřením tohoto příspěvku. Prosím, ať to Zbyňa vymaže. Díky.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.