pomoc bielefeldky

jejda to jsem nevěděl že mám v chovu taky 2 slepice zmiňovaného druhu, jedna je spíš kropenatá s hnědým krkem a druhá skoro jako vlaška ale tmavší
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
tak foto
neregistrovaný pup neregistrovaný
bielefeldky dokáží překvapit včera mi snesly 101g vejce.a dnes se mi líhnou kuřátka a zatím mám dva kohoutky jisté.
neregistrovaný martin slaný neregistrovaný
Martine, cože 101g? Bych řekl, že to vajíčko važící 101g má 2 žloutky. Jinak gratuluji, že máte kuřátka. Já bych poznal kolik máš kohoutků a slepiček. Jinak moje slípky nesou poctivě. Já jsem spokojený. Teď už prší, tak slepičky jsou zmoklé. TAk jsem zvědavý, jestli snášku nepřeruší.
já jsem byl hodně překvapen také.máme13 kuřátek.asi půl kohouti a půl slepice slepička je navíc.s panem kocourkem jsme vyměnili vejce za pět kohoutků a už máme nasazeno.potom líhneme zase ale už od našich(kuřátka co máme teď tak jsou od našich bielefeldek)a nevíte kdo chová krůty bourbonské?????
  • Obrázek
neregistrovaný Martin Slaný neregistrovaný
Tak foto kuřátek. Já jsem na to strašně zvědavej :) Viděl jsem fotky zdrobnělé sasexky trojbarevné, tak jsem hotový a chci si koupit jednu. pup
sháním kohouta nebo i párek bielefeldek, mohli byste mi prosím poradit? napište mi na mail, pokud ano... Děkuji Dědovský
neregistrovaný Dědovský neregistrovaný
Ještě doplňuji mail dedovsky@email.cz
neregistrovaný Dědovský neregistrovaný

Dobrý den , máte někdo zkušenost s líhní  MODEL IO-203 u Lihneme.cz. ??

neregistrovaný Karel neregistrovaný

Dobrý den, tento model líhně vlastním a nemohu si jej vynachválit .

neregistrovaný Josef neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 81 - 90 (celkem 90)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »