Psí boudy

Boudy na míru, to jsou boudy, vytvořené podle požadavků majitele a potřeb psa. Revoluční je design boudy, který je neokoukaný a konečně vytváří alternativu k boudám, které jsou na trhu a které se u různých výrobců moc neliší. Více informací na www.zaplosi.cz
neregistrovaný Ing. Jan Zapletal neregistrovaný
Jde o to, ze ti vyrobci maji asi velice dobre a dlouholete zkusenosti s vyrobou coz jak je videt z vasich webovych stranek asi nemate (jedna fotografie vyrobku). Navic jde predevsim o funkcnost a az potom o design
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Musím souhlasit s reakci ,, neregistrovaneho" . Když porovnám kvalitu provedení výrobců s dlouholetou zkušeností a Vás, jde o neporovnatelné.
neregistrovaný Petra Pavlíková neregistrovaný

Je pravda, že pokud doma máte většího nebo náročnějšího péjska, je lepší nechat mu udělat nějakou lepší boudu na míru. Pro toho našeho flekáče :-) by to byl zbytečný luxus, ale i tak jsme mu pěknou boudu pořídili :-), mého moc rádi.

  • Obrázek
neregistrovaný Klára neregistrovaný

Abych měl jistotu, že bude bouda pro našeho hafana opravdu na míru, tak jsem ji vyrobil sám. Materiál se doma našel a co chybělo tak jsem dokoupil. Bouda je tak skutečně na míru - proběhlo měření psa :-) a jelikož jsem nešetřil zateplením, je i jisté že splní veškerý komfort ;-) Našel jsem si na internetu plánek boudy a za 14 dní bylo bydlení hotové :-)

 

neregistrovaný Míra neregistrovaný

A nebo zkusit levné boudy, které se vyrábí sériově. Cena nízká, užitnost dobrá. Ono na těch boudách není prakticky co zkazit, takže ji dobře dokážou vyrobit i Poláci.

neregistrovaný Louda neregistrovaný

Já mám skvělou zkušenost s touhle boudou: http://www.petamour.cz/pelisky-a-deky/402-bouda-secret-service-hideaway-pro-psy.html

Vejde se tam i tele a je fakt krásná! Za tu cenu myslim super.

Ripleyova Ripleyova 7 příspěvků

Já mám doma tuhle a jsem s ní spokojená - http://psigalaxie.cz/kotce-pro-psy-doprava-a-montaz-zdarma-cela-cr-2618 . V pohodě se tam vejdou i 2 psi.

neregistrovaný Kohoutková neregistrovaný

Nám stačí klasická bouda. Nedávno jsem i viděla boudu plastovou - to přece nemůže vydržet, ne? Máme tuhle https://www.zooo.cz/bouda-pro-psa-drevena-l-83x87x101cm-P6143/ a věřím, že těch 15 let určitě vydrží.

neregistrovaný Cilka4 neregistrovaný

Nám stačí klasická bouda. Nedávno jsem i viděla boudu plastovou - to přece nemůže vydržet, ne? Máme tuhle https://www.zooo.cz/bouda-pro-psa-drevena-l-83x87x101cm-P6143/ a věřím, že těch 15 let určitě vydrží.

neregistrovaný Cilka4 neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Ing. Jan Zapletal z 06.12.2010, 17:31:59

Já jsem koupila tomu našemu tuhle boudu https://www.zooo.cz/bouda-pro-psa-drevena-rovna-strecha-116x82x79cm-P6148/ a úplně mu vyhovuje. Raději jsem si připlatila, ale jsem maximálně spokojená.

neregistrovaný Eva neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Ing. Jan Zapletal z 06.12.2010, 17:31:59

Zdravím. My máme zlatého retrievera a manžel chtěl koupit tuto psí boudu https://yeselektro.cz/psi-boudy/75963-oneconcept-schloss-wuff-bouda-pro-psa-velikost-xl-110-x-160-x-100-cm-izolovana-zavetri-drevo.html . Každopádně je dobré, aby byl retriever v boudě? Zvládne to tam? Docela se bojím, jelikož jsou to pejsci hodně přátelští a domácí. Budu určitě ráda za rady nebo nápady. 

neregistrovaný Alžběta Kronová neregistrovaný

Toho bych se nebála, že to nezvládne. Kdysi jsem měla německého ovčáka. To byl mazel a můj největší miláček :D Noci v boudě zvládal bez problémů, samozřejmě by raději byl se mnou v domě, ale je to pes, že. Spát venku a hlídat mu nikdy nevadilo, jediná doba kdy v noci štěkal a vyl steskem bylo, když jsem byla na noc pryč. A to by asi vyl úplně stejně ať už by byl venku nebo ve vnitř. Takže si nemyslím, že mu bude vadit v noci spát venku, ale bude záležet kde budete vy a kolik času s ním budete trávit přes den. Každopádně si teď budeme pořizovat nového pejska budeme pořizovat některou z těhle https://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/boudy-a-stany/ ještě nevím přesně kterou, ale určitě prostornější, protože určitě to bude zase velké plemeno a kdo ví, možná mu do budoucna pořídíme i parťáka.

neregistrovaný Martina neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 13 (celkem 13)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »