lasička

Odpověď na příspěvek uživatele Honza z 15.01.2011, 16:36:13

chyť se za hlavu

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele radim z 21.11.2015, 19:34:33

Mám dotaz ,potáhne se Lasička okem pletiva? Rozměr 5.cm. Děkuji.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 09.04.2016, 14:21:21

Domnívám se, že téměř určitě se kolčava protáhne oky o průměru 5 cm.  A možná, tj. spíše ANO, se protáhne i lasička hranostaj.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele anonymní z 03.07.2013, 17:11:52

To je me Vas lito ,ale pamatuji jako deti jsme meli take jednonozku a byla kouzelna.Me vcera neco prekouslo drat k topeni na nastavovani teploty a liliputka kohout je pryc.Videla jsem ji na tramech ,ale nevim lasicka nebo kuna.

neregistrovaný lida neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Mirek z 06.11.2015, 17:31:09

lasicka nemuze zakousnout slepici dospela lasice ma cca 15 az 20 cm a zere mladata mysi a mysi i dospely potkan je vetsi nez tohle zvíratko slepice vam morduje kuna ta je velka asi jako kocka 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Dobrý den.Dvě kačeny mi sedí na vejcích a nějaká potvora mi už odnesla sedm vajec během dvou týdnů.Mám i slipky a další kačeny s káčatama,ale ty jsou v pořádku.Můžete mi prosím někdo poradit co to může být a jak tu mrchu chytit nebo vyhnat?

neregistrovaný Špačková neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Špačková z 05.07.2017, 23:36:54

  1. Původcem je asi kuna.
  2. Musíte na sedící kachny a jejich hnízdo postavit klec z hustého pletiva o průměru ok minimálně 2 cm nebo menších a zatížit tu klec, aby kuna nemohla klec v noci nadzvednout. Tedy to znamená, že tu klec postavte dnem vzhůru, aby i strop klece byl z drátěného pletiva s malými oky. Mezi klecí a nejlépe betonovou podlahou (nebo povrchem trávníku) nesmí být žádná štěrbina.
  3. I slípky i kachny s káčaty musí být ve dne v noci (ale ještě více v noci) chráněny ze všech stran hustým drátěným pletivem, nikde nesmí být ponechána žádná škvíra, kterou by se mohla kuna k vejcím a k drůbeži protáhnout. Nejlepší je, když je drůbež zavřená v kurníku (nebo ve stodole) za dvířky z hustého pletiva. Nikde ani ve zdi nesmí být díra, kterou by mohla kuna ke drůbeži vlézt. Kuna řádí a ničí drůbež nejvíce v noci !!!!!
  4. Máte-li zdatného a šikovného psa, nechte ho puštěného v noci v prostoru kolem klece s drůbeží. Ale ten pes se nesmí kuny bát.
  5. "Chytit" je prý možné kunu do tzv. "sklopce". "Vyhnat" kunu je asi nemožné. Odejde sama jedině tehdy, když v tom místě nebudou pro ni k dispozici žádná vejce, žádná káčata, žádné myši.
neregistrovaný J.M. neregistrovaný

včera nám něco v podvečer zakouslo do krku 6 slepic. na dvoře to bylo jako po boji. na slepicích jsme viděli až po oškubání stopy po zubech na krku vzdálené od sebe cca 1,2mm.nevíte někdo co to mohlo udělat..kuna?

neregistrovaný janekč neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 28 (celkem 28)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »