Andulka raněná mrtvicí

Můj rok a půl starý andulák se z ničehonic neudrží na bidle a občas spadne.Je vidět,že se mu točí hlava a pak spadne.Je to mrtvice?Prosím poradte,moc děkuji Vladka.
neregistrovaný Vladka neregistrovaný
Nenarazil někde? Třeba do okna...?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Jednou narazil do dveří,ale to je tak půl roku,ale zítra s ním jdu na veterinu.Posledních 14 dní už spíš posedával,ale jedl.Pak když vzlétnul,tak jakoby ztratil orientaci a spadnul.Když jsem ho vzala do ruky,tak nakláněl hlavičku na stranu a takhle to jde až do dneška.Není zvyklý na klec-žije na ptačím stromě ještě se samičkou,ale dala jsem ho do klece,aby měl klid a párkrát spadnul,ale jí normálně a trus má v pořádku.Z klece vyletěl na strom a zatím se drží.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Ahoj, píšu to nerada, ale mohla by to být opravdu mrtvice. Potkalo mne to samé u aymarky, také padala z větve a dělalo ji problém se přemisťovat. Hlavičku dávala stranou a nereagovala na jedno oko, měla ho jakoby strnulé. Veterinář podal pouze lék na posílení, ale šanci moc nedával, aymarka do druhého dne uhynula. :-(
neregistrovaný Peťula neregistrovaný

Dobrý den, máme nadulku zhruba 2 roky... A náhle umřela, byla velmi přítulná a ochočená, mazlila se snáma a hrala si, pravda je že až moc... Poslední dobou spala na bydílku a byla přitulená ke zvonečku... Ale nevěděli jsme jestli to je holka či kluk. Poradíte mi jaká by mohlo být příčina úmrtí ? Děkuji

 

neregistrovaný Jindřich neregistrovaný
Dobrý den, prosím Vás potřebovala bych poradit . Ochrnula mě andulka na obě nožičky... Nikam nespadla ani se neuhodila. Stalo se to zničeho nic. Děkuju za rady.
neregistrovaný Lenka neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »