KaKariky Rudočelý

A jaké složení krmeva dáváte kakarikům v této době i v době hnízdění a by ted byly připraveni na hnízdění máte to někdo vějak v procentech
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Já mám kakarikyho asy rok.Slunečnice mu škodí!!Nejraději mají kiwi a nejméně rádi pomeranče ale také má rád jablko atd...Jeho zvuk mi spíše připomína mečení!Když se pokoušim ho naučit mluvit poslouchá ale když to říka je to mečivý zvuk ale snaží se!A je pravda že než si pořídíte papouška měli byste se o něm co nejvíce dozvědět!!
neregistrovaný Monika neregistrovaný
Jesti mu dáváte špatnou stravu asy to souvisí stím problémmem co máte a tajit byste to neměla!!!!
  • Obrázek
neregistrovaný Monika neregistrovaný
Podle toho mečení se dřív nazýval kk papoušek kozí.Petr
chtěla bych se zeptat co způsobuje že můj kakariky je unavený nechce žrát nechce se proletět a nepohybuje se .Chodí spát když se zhasne to je tak 21:30 mám ho tak 2 roky
na tu otázku ze dne 31.8 neodpovídejte
Dobrý den mám doma ročního kakarika mám pocit že je to samce a asi už 2 měsíce vyvrhuje potravu na bydlo a zpetně žere.Jinak pořád poletuje žere normálně koupe se zpíva si je možné že by se chtěl pářit?
Dobrý den potřeboval bych poradit ohledně kakarikyho mam ho 4 roky a asi dva dny je nějaký ospalý hodně pelichá má průjem a sedí na zemi a je nějaký moc hodny a nechá se pohladit ale dřív nechtěl a nedovolil se pohladit prosím poradte mi co s tim? Děkuji
neregistrovaný David Koštejn neregistrovaný
Dobry den mam papouška kakriky ... Na prvni pohled je uplne v pořádku..žádné příznaky nemoci u něj nevidim..ma chuť k jidlu , rád lítá a hraje si a je celkově živej a akční..ale má červený trus, tak nějak mam pocit jako by tam byla nejaká krev , není to průjem prostě červený trus vypadající jako krev... Ale jen občas. Trochu mě to děsí... Neni to nejaky příznak nemoci nebo treba je to jen stravou? Je dohromady s andulkou v kleci a ta je uplne v pořádku a zadny z nich nikde nesedi v koutě ani nejsou nijak utlumení... Akora mam starost o toho rykiho jestli to neni treba nejaka nemoc...ma s tim nekdo zkušenost?
neregistrovaný Jiřina neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 41 - 49 (celkem 49)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »