Aktuálně: 5 143 inzerátů172 451 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

alexandr malý - páření

anonymní (neregistrovaný) 14.03.2011, 09:09:22 xxx.xxx.143.54
Dobrý den . Alexandry mám ve venkovní voliéře a krmím pouze suchou směsí a přidávám obden mrkev a jablko . Budku k dispozici nemají , přesto se páří jak steklí když se teď oteplilo . Jde mi o to jestli mám zpestřit stravu a pověsit budku aby nezačli snášet na zem nebo ještě vydržet na stálejší počasí ?
Smíšek (neregistrovaný) 14.03.2011, 10:15:53 xxx.xxx.26.42
Každý vám řekne, že je ještě brzo. Co si mám představit, že páří jak vsteklí - pokud se jen krmí nic se neděje prostě počkejte nepospíchejte na ně. Stejně vám venku zahnízdí jen jednou. Je tu jedno ale, u každého je to jiné. Záleží kde máte voliéry umístěné a kde bydlíte, zda máte zálety ... Chovatel v údolí u vody s voliérou volně v zahradě má jiné podmínky než kolega který má voliéry v závětří přilepené k baráku situované k jihu a pod. kde jsou podmínky o trochu lepší. Pokud to jde nepospíchejte nic Vám neuteče. Jak jsou staří.
anonymní (neregistrovaný) 14.03.2011, 12:45:32 xxx.xxx.143.54
Samice je stará 6 let a samec 4 . Voliéra je zděná bez možnosti záletu a pletivo je jen z jedné strany . Stojí mezi baráky a vysokýmy zdmi takže tam nijak moc nefouká . Páří se jak vzteklí jsem myslel to že se pojímají :-) kdyby zůstaly jen u krmení byl bych v klidu .
anonymní (neregistrovaný) 14.03.2011, 22:15:26 xxx.xxx.26.42
Koukám nikomu se moc radit nechce, prostě je ještě brzo Mě v sobotu pojímali korely, takže mě ukecaly = dal jsem jim budky. Vím korela a alexi je rozdíl. Já bych to risknul. Máte někde poblíž truhláře? Když se řežou drážky, vzniká takový dlouhý a jemný odpad. Zkuste to do budky. Snad mi nebudete nadávat. Přeci jenom mladé budou asi za měsíc a pak na mladých bude ještě sedět nějaký čas, snad již bude pěkně. přeji úspěch. Smíšek
anonymní (neregistrovaný) 15.03.2011, 08:24:31 xxx.xxx.143.54
To je mi jasné že už za měsíc bude super počasí jen mám strach že prochladnou než na nich začne sedět pevně . Asi jim ju ale zavěsím než to začne snášet na zem . Dnes už sem je zase dvakrát pozoroval při páření . Je to nádhera :-)
Anonymní (neregistrovaný) 25.01.2020, 01:36:27 xxx:xxx.bcac:9805

páří se alexandr malí v budce  ?  děkuji za info  .


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.