Aktuálně: 5 053 inzerátů173 550 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

slepicí-čím krmit

anonymní (neregistrovaný) 18.03.2011, 20:46:52 xxx.xxx.23.142
Jsem začátečník . Mám tři slepičky moravia asi petimesíční - vím ,že řeknete, že nejlepší je koupená smeska pro nosnice -té se nevyhýbám, ale ráda bych i jinými věcmi - napadá mě - tráca, kopřivy, skořápky, pšenice, chléb, pečivo, brambory, jablko, dále také zbytky z kuchyně - těstoviny, říze, knedlíky,.. - nevím, poradte - jedí to? a pak je něco co slepičkám dát nemůžu? plesnivé je jasné, ale co jinak
mfranko
mfranko (17 příspěvků) 23.03.2011, 11:02:36 xxx.xxx.136.126
Dobrý den pokud jsou uzavřené ve výběhu pak je směs opravdu to nejlepší, dostanou co potřebují nebudou strádat a nebudou mít průjem. Pokud chcete mít zdravé slepičky bez trávicích problémů držte se čisté stravy zima - pšenice, kukuřice, trocha slunečnice trocha suchého chleba skořápky a grit, v létě pšenice, kukuřice, zelená tráva(od trávy po kopřivy co najdete) a opět grit a skořápky. Pkud budete dávat slípkám více zbytků očekávajete že to nebude nikdy ono budou mít z toho větší nebo mírné trávicí problémy.
pup (neregistrovaný) 26.03.2011, 07:11:41 xxx.xxx.161.251
Krmení kukuřic v letní období není vhodný, jinak slepice tloustnou! V zimě je vhodné krmit kukuřice.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.