Aktuálně: 5 047 inzerátů173 214 diskuzních příspěvků17 738 uživatelů

SEZÓNA ZAČÍNA.

anonymní (neregistrovaný) 02.04.2011, 16:14:48 xxx.xxx.109.90
Dnes som pozoroval viacnásobné párenie u nobilisiek a viacerí samci už naháňajú samice, napr A. žltolíci, Aratingy slnečné a o Pap. kráľovských ani nehovorím, tam už prebieha taktiež intenzívny tok. A Vy ako ste na tom? pochváľte sa!
Martin (neregistrovaný) 02.04.2011, 20:30:51 xxx.xxx.203.28
U mňa artingy slnečné majú už 3 znášku mlade však krmia iba pár dní a potom prestanú. Ďalší pár 1 čistá znáška. Královaci, Červenokrídly, Rozely všetko už začína loziť do budok.
Marty (neregistrovaný) 02.04.2011, 21:04:09 xxx.xxx.249.60
Dobrý večer. Včera jsem umístil budku roselám. Samec i samice je už delší dobu v toku a dokonce mi i začali s demolicí voliéry. Možná, že samice cítila dutinu a tak se k ní snažilo proklovat, ale je zajímavé, že v tomto místě narušila trámek i loni. Během minulého týdne se dokonce i snažila si vyhloubit notu pod betonovou deskou voliéry. Toto zkoušela i loni, ale naštěstí zvládla jen plytkou rýhu. Včera, na den ptactva, jsem tedy vyvěsil budku a samice ji dneska už prohledávala a zpracovávala materiál. jsou to moji každoroční favorité, zatím mají bilanci 100% oplozenost i líhnivost, když nepočítám jejich první hnízdění před čtyřmi (?) lety. Jinak se mi ještě v budce u alexandrů malých vyvíjí jeden mladý, začínají mu vyrážet první letky. A co je docela pokrok, tak začala chodit do budky samice alex. černohlavých. Jsou to dvouletí ptáci, takže mohou jen překvapit. A barnardi jsou v toku už od -10°C mrazů v lednu :D . Jen zbývá předložit budku. Ještě k zakladateli tématu: a. žltolící je myšlen amazoňan?
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2011, 21:22:11 xxx.xxx.109.90
Áno.Pridávam jedno, už staršie foto.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 03.04.2011, 06:48:35 xxx.xxx.195.101
pekny par,vedle je videt nobiliska,nechcete vlozit foto,urcite tim potesite nejedno oko,dekuji a preji uspesnou sezonu
cone - šiška oldřich (neregistrovaný) 03.04.2011, 12:04:19 xxx.xxx.67.3
Pro 109.90 - pro amaz. žlutolící a nobilisky již máte otevřeny výlety ?
anonymní (neregistrovaný) 03.04.2011, 15:39:33 xxx.xxx.109.90
Pre Cone. Ano, výlety mám otvorené pre všetkých už nejaké dva týždne, ale myslím si, že v okolí Piešťan je teplejšie ako v Bohumíne. Na noc zatváram i v lete, aby mali kľud. Pre Mirka. Púpavu podávam tiež i s kvetmi a s koreňmi a to tak, že nožom očistím koreň do biela.Netuším na čo pomáha, ale viem, že celá rastlina je liečivá, veď slovenský názov má Púpava lekárska

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.