Pohlaví u mladých andulek

takhle modré ozobí? Já bych řekla že minimálně půl roku, samičkám zhnědne zhruba do 4 měsíců, samečkům to trvá do této podoby mnohem dýl :-) Pokud nemá kroužek, může to být klidně ročák nebo i starší, když už vám chovatel řekl, že je 3 týdny z hnízda, evidentně vám o stáří andulky lhal.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť, či sú naše andulky samčekovia, samičky alebo párik. Kupované boli ako samček a samička, obe mláďatá, ale mám pocit, že modrý dúhový  už mláďatko nebol a že nie je ani samček, ako mi pri predaji tvrdili. A ak sú párik, ako staré musia byť, aby sme im mohli dať búdku?

• Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný zumi neregistrovaný

Zdravim vsechny zkusene chovatele a prosim o urceni pohlavi. Byla mi prodana jako samicka, ale nejsem si jisty... Diky

• Obrázek
neregistrovaný Ross neregistrovaný

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu ohledně pohlaví naší andulky. Bylo nám řečeno že to bude samec, ale v posledních 5 dnech se ozobí zbarvilo do hněda. Předem díky za odpověď David

• Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný David neregistrovaný

to bude samička

Naty1 Naty1 234 příspěvků

Taky jsem si to myslel, ale když jsem viděl jak se snaží spatřit s druhou samičkou tak mě to celkem zarazilo.

Andulám se mění ozobí,samičkám to z modré hopne na hnědou a tak to zůstane.Když má kolem nosních dírek prstýnky(kroužky)Tak je 60% samička.

Naty1 Naty1 234 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych znát váš názor o jaké pohlaví andulek se jedná. Měli jsi již několik andulek, ale u všech bylo jasné pohlaví. Zbyl nám již poslední kluk (přes 10 let), tak jsme k němu pořídili další dvě andulky. Jsou stejně staré, bohužel nemůžu sdělit jejich přesné stáří, typuji cca 7 měsíců. Myslíme si, že jeden je kluk a druhá holky (ta bělejší). Předem děkuji za odpověď. 

• Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Kristýna neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Kristýna z 13.09.2016, 17:02:52

Zde je ještě fotka z blízka.

• Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Kristýna neregistrovaný

Dobrý den, potřebovala bych radu zkušenějších lidiček.  Dříve jsem chovala andulky ve voliéře a bylo mi vcelku jedno, kolik samic a samečků tam je. Teď obnovujeme chov a za boha nemůžeme poznat tyto dva rošťáky. Můžete prosím poradit. Tušíme, že máme dvě samice :-)

Děkuji moc!

• Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Eliška neregistrovaný
Dobrý den, nedávno jsem si přinesla andulku vylíhnutou začátkem prosince ale ani chovatel neví zda je to sameček či samička, pomozte prosím.
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Michaela Žofková neregistrovaný
Dobrý den, nedávno jsem si přinesla domů andulku, ale ani chovatel nepoznal za je to holka nebo kluk, proto se obracím na vás.
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
Dobrý den, nedávno jsem si přinesla domů andulku, ale ani chovatel nepoznal za je to holka nebo kluk, proto se obracím na vás.
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
Omlouvám se otisklo se mi to víckrát
Spíše kluk
Toto je kluk?
  • Obrázek
neregistrovaný Daniel neregistrovaný

Prosim poradte...koupila jsem si andulku ma to byt samecek,snad. Je mu dva mesice a 4dny . Posilam foto.

• Obrázek
neregistrovaný Barča neregistrovaný

Prosim poradte...koupila jsem si andulku ma to byt samecek,snad. Je mu dva mesice a 4dny . Posilam foto.

• Obrázek
neregistrovaný Barča neregistrovaný
Prosím o určení pohlaví u andulek, bylo mi řečeno že to je páreček. Žlutá samice a šedý samec, plus jestli sroste to ozobí mám o ní strach perou se. Děkuji
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Michaela neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 61 - 80 (celkem 95)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie: